Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ještěd f kleci 17 - slavnostní vyhlášení
za zimní semestr 2016/2017
Ing. arch. Adam Kössler, vítěz JFK 17
Semestrální práce studentů designu, architektury i výtvarných ateliérů. Zavěšené houpačky a rozsvícené žárovky v jednotlivých ateliérových kójích. Bar z cívek a občerstvení z kuchyně Anny Jeřábkové. Paletové podium, ssoel a Holy. After party v kolejním klubu Had a Sony.

Ateliér Karla Hubáčka liberecké Fakulty umění a architektury se pro jeden večer proměnil v bouřlivou oslavu tradiční studentské soutěže Ještěd f kleci. Letošní ročník byl plný překvapení.

Čtyřčlenná porota ve složení_architektka Pavla Melková z pražské architektonické kanceláře MCA, teoretička a kurátorka Šárka Svobodová, architekt Ladislav Kuba z brněnského ateliéru Kuba & Pilař a Martin Tůma z Boys Play Nice se rozhodla nevybírat ze studentských projektů nejlepší práci. Jmenovitě ocenila projekty 'Dvouletky' Martina Holady, 'Hradby Nymburku' od Kristiána Holana, urbanistické řešení 'Tepna Náchod' Jakuba Kopeckého a konceptuální návrh 'Oáza Rio de Janeiro' Alice Mityskové.

Sošku Ještěda f kleci si odnesl Adam Kössler z atelieru Zdeňka Fránka a Dany Rakové za diplomovou práci, ve které se zabýval zpřístupnění zasypaného kostela Všech Svatých v zaniklé obci Radovesice.

Ze školních atelierů se rozhodla vyzdvihnout formulaci dvou odlišných přístupů k výuce. Jsou to Architektonický cestopis atelieru Jakuba Chuchlíka a Karolíny Jirkalové a na druhé straně provokativní zadání Dům Jamese Bonda atelieru Petra Stolína a Aleny Mičekové. Oceněné projekty budou zpřístupněné na webu www.jestedfkleci.cz

Děkujeme sponzorům Era21, Graphisoft Archicad, Rheinzink, Schüco, Archa, Playbag, papelote za finanční podporu a sponzorské dary.
Zdroj: x-fatul
Vložil: Tisková zpráva, 11.02.17 10:40
Návštěvnost: 1198 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.