Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Napajedla dokončí obnovu nádvoří radnice

foto: http://moravskehospodarstvi.cz/

Napajedla - Napajedla na Zlínsku dokončí postupnou rekonstrukci nádvoří radnice. Prostor byl již dříve vydlážděn, přibylo tam pódium, loni město začalo nádvoří využívat k různým akcím. Zůstal ještě objekt bývalých garáží technických služeb, nyní by v něm měly být nové veřejné záchody, řekla dnes ČTK starostka města Irena Brabcová (Napajedelské fórum-ANO).


"Záchody by měly sloužit i pro kulturní a společenské akce, které se na nádvoří uskutečňují. Bude tam i bufet a sklady mobiliáře, který město používá ve venkovních prostorách," uvedla starostka. V objektu vznikne také malá pasáž, která propojí nábřeží s radničním dvorem.

"Je to poslední krok, který bychom měli kolem radnice dokončit," uvedla Brabcová. Úprava bývalých garáží by měla stát asi deset milionů korun.

V centru města byly již dříve upraveny další plochy, na prostor radnice navazuje nová plocha před kinem, vedle radnice je nová parkovací plocha. Změnou prošel i areál bývalých technických služeb, který slouží jako zázemí pro cyklisty, kteří jezdí podél řeky Moravy a Baťova kanálu.

Sedmitisícové město hospodaří letos s rozpočtem s příjmy 115 milionů korun a výdaji 145 milionů korun, schodek pokryjí úspory z minulých let. Na investice je vyčleněno 46 milionů korun.
Autor: ČTK, 23.01.17 16:05
Návštěvnost: 1146 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.