Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Britská vláda plánuje výstavbu 24 nových měst a vesnic

Harlow
Londýn - Britská vláda plánuje výstavbu 24 nových měst a vesnic na různých místech Anglie, uvedla dnes agentura Reuters. Konzervativní kabinet to zdůvodnil snahou snížit velký nedostatek bydlení v zemi. Ministr pro územní plánování Gavin Barwell upřesnil, že by mělo vzniknout až 200.000 nových domů.


V dohledné době má vzniknout deset nových měst, každé s více než 10.000 domů, například nedaleko měst Aylesbury, Taunton a Harlow. Z plánovaných 14 nových vesnic, každá s asi 5000 domy, mají některé vzniknout například u měst Stratford nad Avonou a Lancaster. Vláda slíbila investorům pomoc se stavebními povoleními a 7,4 milionu liber (235 milionů Kč).

Bude se ale jednat jen o zlomek z milionu domů, které vláda již dříve slíbila pomoci vybudovat v zemi do roku 2020, poznamenala agentura Reuters. Jednotlivé vlády slibovaly snížit nedostatek bydlení, který zvýšil ceny nemovitostí v Londýně a dalších městech tak, že mnoho obyvatel na bydlení nemá peníze.
Autor: ČTK, 02.01.17 19:50
Návštěvnost: 1736 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.