Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Časopis ERA21 má nového šéfredaktora

Od ledna 2017 střídá Zuzanu Morávkovou na pozici šéfredaktora časopisu ERA21 architekt a dlouholetý spolupracovník redakce Filip Landa. „Filipa Landu pojí s časopisem několik let spolupráce, během kterých se koncepčně podílel na několika tematických číslech a autorsky na řadě odborných textů. Navíc disponuje zkušenostmi z publikační i architektonické praxe. Jeho odbornost a orientace v oblasti architektury a urbanismu jsou zárukou, že ERA21 si zachová současnou stabilitu i kvalitu obsahové úrovně,“ komentovala změnu Zuzana Morávková. „Tištěná média to v současné době nemají lehké, ale ERA21 si díky intenzivní koncepční práci předchozích šéfredaktorů a odbornému kreditu redakční rady drží výsadní postavení nejen na české architektonické scéně. Rád bych na práci mých předchůdců navázal, udržel unikátní tematické zaměření jednotlivých čísel a pokusil se v časopise více reflektovat aktuální dění v oboru. Chtěl bych ještě více rozšířit naši působnost i mimo samotné stránky časopisu,“ dodává nový šéfredaktor.

Filip Landa
(*1984, Litoměřice) je architekt, poutník, otec dvou dětí. Vystudoval Fakultu umění a architektury TU v Liberci (2012), za svou diplomovou práci obdržel cenu rektora TUL. Studoval také v Belgii (2010-11 Sint-Lucas Architectuur Gent), praxi získal v architektonických kancelářích v USA (2009 Page & Turnbull, San Francisco) a v Nizozemsku (2009 MATH architecten, Delft). Od roku 2011 spolupracoval s pražským ateliérem Sféra architekti, od roku 2016 provozuje samostatnou architektonickou praxi s manželkou v Českých Budějovicích (FAKT architekti). Kromě autorství či editorství řady odborných publikací působil jako editor publikací výzkumu metodiky zadávání územních plánů na FA ČVUT v Praze (2013-15). Je spoluzakladatelem a koordinátorem odborných regionálních platforem Liberec-Reichenberg.net a Litoměřice-Leitmeritz.net. S časopisem ERA21 spolupracuje od roku 2012, nejprve jako příležitostný kurátor, odpovědný redaktor vybraných čísel, poté v pozici externího redaktora a člena redakční rady.
Zdroj: ERA21
Vložil: Tisková zpráva, 02.01.17 11:05
Návštěvnost: 1493 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.