Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Designová okna Inspiro a Progression s rámem i bez
Designová okna Inspiro a Progression s rámem i bez

Jak dokládá certifikát německého Passivhaus Institutu v Darmstadtu a nominace na Ekologického oskara, dřevěná okna a dveře českého výrobce Slavona splňují tepelně izolační vlastnosti v nejvyšší hodnocené třídě phA. Okna ze Slavonic však nejsou jen odrazem parametrů a čísel vyhovujících požadavkům pasivních domů, ale také jejich designovým doplňkem. Jednoduchost a krásu v sobě pojí design Progression nebo novinka letošního roku design Inspiro a Blue Line.

Kolekce zahrnují řešení od oken, přes posuvné a balkonové dveře, rohové sestavy až po vchodové dveře, to vše domu na míru. Důležitým aspektem návrhu je vyladění technického řešení celé řady.

Se stavbou Domu nad vodopádem v Telči dokonale korespondují minimalistická okna PROGRESSION. Autorem projektu je Ing. Arch. Jiří Ondráček, ARCHOO. Stavba zvítězila v soutěži Ekologický oskar. Foto: Jaroslav Svoboda jsphoto.czDesign bez viditelného rámu

V moderní architektuře se uplatňují čisté velké plochy okna se snahou vnímat pouze plochu skla. Toto architektonické řešení plně souzní i se závazkem na co nejlepší tepelně technické parametry okna. V energeticky úsporném domě je nejvýhodnější celý rám zateplit. Design oken PROGRESSION je navržen tak, že celý rám je překrytý fasádoua díky tomu je okno také odolné proti povětrnostním vlivům a nevyžaduje údržbu.


Dřevěný rám designovým prvkem

Pokud je záměrem nechat prostor dřevěnému rámu a podtrhnout přírodním materiálem vzhled domu, pak je optimální volbou designové okno INSPIRO.Okno INSPIRO je oknem dvou tváří s bezpočtem kombinací vnitřního a vnějšího provedení.Na designový rám okna INSPIRO může plynule navázat bezrámové zasklení BLUE LINE.

Více informací o oknech a dveřích najdete na www.slavona.cz
Zdroj: Slavona, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 08.11.16 13:45
Návštěvnost: 2154 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.