Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Armstrong, stropní kovové systémy - od vize k realitě na novém videu
Armstrong, stropní kovové systémy - od vize k realitě na novém videu

Poznejte, jak se rodí kovový stropní systém

Nové video společnosti Armstrong, předního celosvětového výrobce a prodejce stropních podhledových systémů, zachycuje celý proces vzniku kovových stropních systému v klíčovém rakouském výrobním závodě Rankweil, od nápadu po samotnou instalaci.Společnost Armstrong si po celou dobu své více než stopadesátileté historie zakládá jak na vysokých standardech kvality produktů, tak i na samotném výrobním procesu. Od jednoduchých standardních produktů až po individuální designová řešení jsou klíčovou součástí procesu moderní stroje, vysoká flexibilita a efektivní výrobní linky, které dodržují i vysoké ekologické standarty. Díky udržování kvality dle nejnovějších standardů a výrobního inženýrství uzpůsobeného na míru všem požadavkům, společnost nabízí zákazníkům spolehlivý a přesný servis.

Primárním účelem tohoto videa je tak představit vizi společnosti Armstrong jakožto člena asociace TAIM (The Association of Industrial Metal CeilingManufacturers) v praxi. Na poutavých záběrech je možné získat ucelenou představu a unikátní pohled do zákulisí procesu, který se může na první pohled jevit jako jednoduchý. Nicméně opak je pravdou. Právě dlouholetá praxe, spolehlivá technologie a vysoce vyškolený personál dokáže tak komplexní proces udržovat v perfektním chodu. Navíc právě lokalita Rankweil patří k vlajkovým lodím výrobních závodů společnosti Armstrong a není divu, že často slouží jako cíl exkurzí mnohých partnerů a klientů.

Zdroj: Armstrong World Industries Ltd., Building Products Division
Vložil: Tisková zpráva, 01.11.16 09:45
Návštěvnost: 1455 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.