Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Extravagantní vypínače v Design hotelu Josef
Extravagantní vypínače v Design hotelu Josef

Závan extravagance v historickém centru Prahy.
Jako perla se v okolní historické zástavbě na okraji židovské čtvrti na Starém Městě pražském vyjímá Design hotel Josef, který kompletně a až do nejmenších detailů navrhla Eva Jiřičná. Výjimečnou atmosféru interiérů podtrhují spínací prvky řady Arsys od společnosti Hager.

Příběh hotelu Josef se začal odvíjet již pár let po Sametové revoluci, když se Rudolf a Christian Plobergerovi, dva bratři původem z Rakouska, při své návštěvě Prahy zamilovali do krásy a atmosféry Starého Města. Již v devadesátých letech zde otevřeli svůj první pražský zrekonstruovaný hotel Maxilian a o několik let později se začal rodit plán na výstavbu hotelu Josef. Ačkoliv stojí v samotném centru Prahy, nebyl hotel Josef zasazen do některé ze zrekonstruovaných historických budov, ale postaven jako novostavba!

Pro spolupráci na projektu se bratrům Plombergerovým podařilo zlákat jméno z nejzvučnějších: světoznámou architektku Evu Jiřičnou. I přes své velké časové vytížení a dlouhodobý pobyt v Anglii se Eva Jiřičná ujala kompletního návrhu hotelu, od samotné budovy, přes kompletní interiéry s akcentem skla, až po ty nejjemnější detaily v podobě motýlků ve vstupní hale a restauraci.

Do interiéru hotelu byly vybrány spínací a ovládací prvky Hager z řady Arsys. Volba padla na kovový povrch vypínačů v barvě nerezu. Vypínače a zásuvky Arsys se svou lehce avantgardní elegancí dokonale zapadají do konceptu celého hotelu a skvěle si rozumí se sklem, které je v interiérech Evy Jiřičné častým prvkem. Vypínače Arsys zaujmou především elegantním vzhledem, klasickým tvarem a podmanivými nadčasovými barvami. Pomáhají dotvořit nekonvenční atmosféru v interiérech nejrůznějších stylů.

Zdroj: Hager Electro s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 13.10.16 11:15
Návštěvnost: 2164 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.