Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Let’s meet larch! International ARCH 2016
Let’s meet larch! International ARCH 2016

Mezinárodní architektonická soutěž určená pro studenty a mladé absolventy vysokých škol. Navrhni originální a zároveň moderní interiér, nebo interiérový prvek za použití produktů Admonter. Předseda komise arch. David Caïs - atelier Orange Machine.

Zadání:
Tvým úkolem je navrhnout originální a zároveň moderní interiér, nebo interiérový prvek za použití  produktů Admonter. Je jen na tobě, zda využiješ produkty z řady: FLOOR’s, ELEMENT’s, DOOR’s, STAIR’s, nebo ACCOUSTIC’s a to jeden z nich, nebo je budeš kombinovat. Výhodu produktů ADMONTER je právě jejich kompatibilita. Další výhodou je i široký výběr a možností úprav v dřevině Modřín, kdy můžeš plně rozvinout svůj talent.

Hledáme nové inspirace pro využití tradiční dřeviny, která je ikonická pro horské regiony. Modřín je odjakživa spjatý s interiéry a vybavení klasických chalup a stavení. Naší snahou je obnovení těchto tradičních hodnot pro moderní interiéry“  Říká předseda komise arch. David Caïs. Pro perfektní výsledek tvé práce můžeš nově využít galerii textur, která je ideální pro 3D návrhy. Ke stažení na: www.admonter.eu

Uzávěrka soutěže:
Návrhy zasílej emailem do 18.11. 2016
E: presse@admonter.at  / admonter@email.cz

Podmínky:
Jak pojmeš výsledný návrh, je jen na tobě, ale vytvořený návrh musí být ve formátu PDF, nebo JPG ve velikosti 1x A3 a měl by obsahovat 3D náhled/vizuál. Jde nám především o dobře zpracovaný náhled  a tedy návrh nemusí obsahovat technickou dokumentaci. Navržený interiér, nebo prvek by měl být realizovatelný a funkční. Popisky musejí být buď v anglickém, nebo německém jazyce.
Dále zaslaný email musí obsahovat jméno a příjmení autora, doplněné o kontaktní údaje (tel. a email).  Maximální velikost zaslaného souboru je 25MB.  Absolventi vysokých škol se mohou přihlásit, pokud nejsou déle jak 2 roky od ukončení studia.

Hodnocení:
Předseda komise arch. David CAIS z atelieru Orange a tým odborníků, bude hodnotit každý přihlášený návrh splňující základní kritéria. Hodnotící kritérium, budou brána v poměru : nápad 30%, originalita 30%, praktičnost 20% a zpracování návrhu 20%. 

Výhra:
1.Místo
1000 EUR a zájezd do městečka Admont vč. prohlídky výroby a oficiálního předání výhry. Zájezd obsahuje 1x dvoulůžkový pokoj ve 4“hotelu s polopenzí a wellness na 2x noci. vč. nákladů na dopravu  v hodnotě 200 EUR na 2x osoby. Zájezd proběhne v 50. týdnu 2016.
 
2.Místo
Víkend dle vlastního výběru Vyber si svůj víkend kdekoliv chceš, získáš od nás poukázku  na 2x noci v 3 ̈ hotelu vč. polopenze pro 2x osoby.

3.Místo
Úžasný večer dle vlastního výběru Vyber si svůj úžasný večer kdekoliv chceš, získáš od nás poukázku  na 1x noc v 3 ̈ hotelu vč. polopenze pro 2x osoby.

Vyhlášení:
Výsledky budou uveřejněny 30.11.2016


Kontaktní osoba:
Máte jakýkoliv dotaz? jsme online a jsme plně k dispozici:
T: 00420 607253 803
E:presse@admonter.at  / admonter@email.cz
Zdroj: STIA Holzindustrie GmbH
Vložil: Tisková zpráva, 13.10.16 10:30
Návštěvnost: 1142 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.