Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Otevřené podkroví s posuvnými střešními okny
Otevřené podkroví s posuvnými střešními okny


Záplava světla v podkroví, maximální možnost otevření střechy a panoramatické výhledy, to jsou hlavní přínosy instalace posuvných střešních oken Solara PERSPEKTIV.

Luxusní, na míru vyráběná okna PERSPEKTIV jsou produktem české společnosti Solara, která s nimi sklízí úspěchy po celé Evropě. Konstrukčně se plochy prosklení odsouvají do stran nad krytinu střechy nebo nad pevně prosklenou část. Posuvný systém je vhodný jak pro šikmé, tak i ploché střechy. Při zabudování na úroveň podlahy může velké střešní okno sloužit též k pohodlnému výstupu na střešní terasu, kde tvoří praktické střešní dveře.


Konstrukce oken je z dřevěného masivu, vnější oplechování je možno volit z různých druhů plechů. Systém posuvu vyvinutý pro náročné klimatické podmínky střech je vyroben z nerezi a umožňuje lehký a plynulý posuv. Okna jsou osazena kvalitním zabudovaným kováním, vybrat je možno z různých druhů klik či elektroovládání, individuálně je řešeno také složení skel či zastínění pro eliminaci přehřívání podkrovních prostor.


Variabilitu posuvného systému Solara ilustruje bohatá fotogalerie referencí z České republiky i Německa, kam Solara svá unikátní posuvná okna již řadu let úspěšně vyváží.

Inspirujte se na www.solara.cz a dopřejte Vašemu podkroví luxus a originalitu.
Zdroj: Solara s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 25.06.16 08:00
Návštěvnost: 2343 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.