Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pergola bez nosných sloupů je lepší než markýza
Pergola bez nosných sloupů je lepší než markýza

Markýza je jedním z nejčastěji volených řešení při zastřešení teras. Jejich nevýhodou je ale menší odolnost vůči negativním vlivům počasí. Odolnější alternativou s delší životností a po všech stránkách praktičtější volbou je hliníková pergola bez nosných sloupů.

Hliníkové pergoly
mají řadu výhod – na rozdíl od běžných markýz jsou pevné a odolné i vůči silnému dešti a povětrnostním podmínkám. Lehká hliníková konstrukce přitom nijak nezatěžuje stavbu. Zákazníci ocení takřka nulovou  potřebu údržby.

Hliníková pergola Suntech MN-2

Stahovací střecha hliníkové pergoly

Ve velké oblibě jsou ale tyto moderní pergoly především díky stahovací střeše, kterou lze stáhnout a v případě potřeby  opět roztáhnout. K tomu není zapotřebí žádné fyzické námahy – střecha se stahuje pomocí motoru, který se ovládá dálkovým ovládáním. Stahovací střecha je vyrobena z třívrstvého PVC, které chrání před sluncem i deštěm. Spodní vrstva je designová, střední brání průchodu slunečních paprsků a horní vrstva zajistí snadné odtékání vody. Střecha jako celek má také vynikající termoizolační vlastnosti, takže pod markýzou zachovává příjemné klima. Zastřešení odolává větru až do 117 km/h.

Provedení konstrukce a střechy

Hliníkové pergoly bez nosných sloupů společnost ATYPY, s. r. o., nabízí ve dvou provedeních, každý model má svůj tvar – např. pergola Suntech MN-2 je mírně zaoblená, což ji činí ještě atraktivnější.

Hliníková pergola Suntech MN-2

Naopak pergola Suntech MN-3 je uchycena nad zastřešením, což umožňuje výrobu větších rozměrů. Maximální šířka je tak 13 metrů s výsuvem až 5 metrů.

Aby pergola z architektonického hlediska perfektně zapadla do prostředí, je možné vybírat z několika barevných variant, a to v případě konstrukce i zastřešení. Povrch konstrukce chrání termosetový práškový lak v osmnácti odstínech a třech typech povrchů. Konstrukci však lze dle požadavku zákazníka nalakovat do kteréhokoliv z 210 odstínů dle vzorníku RAL.

Zastřešení je standardně ve čtyřech barvách (slonovinová kost, šedá, bílá, cappuccino), případně je možné zvolit průhledné zastřešení v černé nebo bílé barvě. Průhledná střecha je vhodná terasy orientované na sever, kde slouží především jako ochrana proti dešti.

Hliníková pergola se stahovací střechou Suntech MN-3

Pergola na míru s 5letou zárukou

Hliníkové pergoly bez sloupů jsou vhodné jak na terasy soukromých objektů, tak i těch komerčních. Firma ATYPY, s. r. o, nabízí sestavení pergoly na míru.  Na hliníkové pergoly s posuvnou střechou navíc dává 5 let záruku.

Podívejte se na hliníkové pergoly bez sloupů, ale i na varianty se sloupy.
Zdroj: ATYPY s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 27.04.16 13:25
Návštěvnost: 4014 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.