Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Český design v katalogu www.MyCode.cz

V katalogu designu MyCode, který je k dispozici také čtenářům Archiwebu, přibyla sekce Český design.

Projekt online designového katalogu www.MyCode.cz se kromě nábytku renomovaných firem a databáze světových designérů nově rozrostl o sekci Český design. Propracovaná databáze více než tisícovky produktů je volně k dispozici nejen čtenářům Archiwebu, ale také na adrese www.MyCode.cz. Každý architekt, designér nebo zájemce o soudobý design si tady může podle svých kritérií vyhledat různé alternativy nábytku, bytových doplňků a nově také vybraných produktů od renomovaných českých studií Mimolimit a Olgoj Chorchoj.
V internetovém katalogu je nyní možné nejen prohlížet současnou tvorbou těchto dvou studií, ale lze využít i dalších online funkcí katalogu: Dotazu na cenu a Žádosti o katalog.
Z produkce obou studií byly vybrány produkty, které jsou volně v prodeji a je tedy možné je prostřednictvím MyCode objednat.
Z nejnovější produkce Mimolimitu jde o svíčky, vázy a některé šperky Barbory Škorpilové. Studio Olgoj Chorchoj představuje dvě kolekce nápojového skla a několik váz.
Do konce roku bude obsah katalogu dále růst, intenzivně se pracuje na rozšíření dalších sekcí.

Servis online
Katalog www.MyCode.cz umožňuje vyhledávat podle tří základních kritérií: podle typu produktu (například židle, stoly, zahradní nábytek…), podle výrobce nebo podle jména designéra, který daný produkt navrhl. Jednoduchá a intuitivní navigace v přehledné grafice dává nástroj, jak velmi rychle získat podrobné informace o designových produktech renomovaných zahraničních firem. U řady z nich jsou k dispozici i technické listy, dwg soubory a další externí odkazy, které umožňují například architektovi připravit prezentaci pro klienta během několika minut. Každý záznam lze ve formě katalogového listu také vytisknout a odeslat.
Na www.MyCode.cz jsou také připraveny funkce Dotaz na cenu a Žádost o katalog. U designového nábytku, kde existuje celá řada variant povrchových úprav nebo čalounění, nelze nikdy stanovit jednu cenu: vždy se odvíjí od zvoleného provedení, ale i počtu kusů. Jiná cena je pro jednu židli, jiná pro hotelový kontrakt například se sto postelemi. Individuální dotaz na cenu umožňuje architektům přímou komunikaci s cenovou podporou katalogu, která obratem řeší každou poptávku nebo žádost o katalog či další informace.

V katalogu naleznete kompletní sortiment těchto značek: Arper, Brionvega, Designers Guild, Edra, EMU, Horm, Magis, Mixel, Patt, Plank, Sub-Zero, Tisettanta, Tribú, Wolf, Zanotta
Dále vybrané produkty značek: Kundalini, Palluco Italia, Mimolimit, Olgoj Chorchoj
Zdroj: 3D H. Interiér / provozovatel katalogu
Vložil: Tisková zpráva, 28.08.06 15:35
Návštěvnost: 6710 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.