Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Okna SKYWALL, celoskleněná okna
Okna SKYWALL, celoskleněná okna

Celoskleněný design z exteriéru, který dělá okno bezúdžbovým. Fixní okna bezrámová. Přírodní dřevo v interiéru, v decentním zastoupením pouze na otvíravých částech.  Design Zdeněk Fránek. Výroba JANOŠÍK OKNA-DVEŘE. To jsou v krátkosti okna SKYWALL.


Okna SKYWALL jsou unikátní pro maximálně čisté linie, bezúdržbovost a bezrámové zasklení fixních častí. Z interiéru i exteriéru jsou vidět pouze subtilní otvíravé části - z interiéru minimalistické linie dřevěného rámu, z exteriéru ničím nerušené plochy skla.

Poslední sklo je z venku větší, keramicky potištěno černou barvou a schovává dřevěné rámy, dřevo je tak chráněno a okna jsou bezúdržbová. Okna mají špičkové tepelně-izolační vlastnosti. Jsou k dostání i v posuvné variantě, kde je design totožný a na domě vytvoří jednotný efekt. Okna a je možné jej slícovat s venkovní fasádou, tvoří na domu jinak nevídaný, překrásný detail.

foto: BOYS PLAY NICE


Abyste se mohli nerušeně kochat nádhernými scenériemi okolní krajiny, směřovali jsme vývoj nových oken k jejich maximálnímu splynutí s domem a využití bezrámového zasklení. Díky němu není vůbec poznat, že tam okna jsou a okolní příroda je přímo u vás doma.

nevyrábíme okna, rámujeme ty nejkrásnější obrazy
Zdroj: JANOŠÍK OKNA-DVEŘE s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 21.03.16 12:15
Návštěvnost: 3741 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.