Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Kaskádové zahrady na nejprestižnějším londýnském veletrhu Ecobuild
Kaskádové zahrady na nejprestižnějším londýnském veletrhu Ecobuild

Jedinečné kaskádové zahrady od společnosti Němec s.r.o. ozdobí letos jeden z nejprestižnějších veletrhů, londýnský Ecobuild, zaměřený na stavebnictví, energetiku a interiérový design. Zařadí se tak po bok špiček ve stavebnictví a designu, kteří si tuto událost s bezmála 45 000 návštěvníky v srdci britské metropole nenechají 8. - 10. března 2016 ujít.Prestižní B2B veletrh se koná každoročně a je určen odborné veřejnosti. Po tři dny bude 800 vystavovatelů z celého světa odpovídat na aktuální otázky obnovitelné energetiky, která je v Británii velmi silně dotačně podporována, budou nabízet své technologie, materiály a služby ve stavebnictví, které bylo až v roce 2014 v černých číslech, ale u kterého se letos očekává boom a v neposlední řadě jde o celistvou přehlídku green-thinking designu v interiéru.

Kaskádové zahrady jsou jednoduché na instalaci, nenáročné na obsluhu a za příznivou cenu, to z nich dělá velmi atraktivní produkt. Dokazují to četné realizace a ocenění, včetně účasti na letošním PRAGUE DESIGN WEEKu. Jedna z posledních je Skanska CORSO COURT.

Corso Court je nová, moderní kancelářská budova, která poskytuje zdravé a inspirující pracovní prostředí.Při její stavbě byla aplikována řada šetrných řešení vedoucí k minimalizaci dopadu budovy na životní prostředí a k  výraznému snížení provozních nákladů. Budova má vysoce výkonnou fasádu s bohatým přísunem denního světla, energeticky účinný koncept vytápění a stejně jako u dalších projektů společnosti Skanska je i zde kladen velký důraz na kvalitu vnitřního prostředí budovy.
Zdroj: Němec s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 08.03.16 14:00
Návštěvnost: 2276 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.