Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Mechatronické kování TipTronic SimplySmart
Mechatronické kování TipTronic SimplySmart

Tiché elektrické otevírání

Minimální hlučnost a maximální úhel otevření zdůrazňuje nová generace mechatronického okenního kování Schüco TipTronic SimplySmart. Inovativní produkt je vybaven nejtišším plně integrovaným elektrickým pohonem na trhu. V kombinaci s hliníkovými profily a ostatními komponenty přináší atraktivní úhel otevření až 800 mm a možnost instalace do oken různých velikostí a typů otevření. Instalace je plně skrytá i v případě nejužších okenních profilů. Kromě automatizace inovovaný produkt splňuje požadavky na energetickou náročnost, uživatelský komfort a bezpečnost (ve třídě RC 2). Napojit lze na systémy ventilace, odvodu kouře, přirozeného nočního chlazení, zabezpečení proti vloupání apod. Kování nabízí plně samostatný provoz, senzory spolehlivě vyhodnotí, kdy je vhodné okno otevřít nebo zavřít. Samozřejmostí je monitoring stavu okna nebo ochranné senzory zamezující sevření prstů. V rámci jednoho síťového zdroje je možné propojit až 30 okenních jednotek. Ovládání přes tlačítko na klice či modulu na zdi doplňuje kompatibilita s chytrými telefony a tablety. Jedná se tak o skvělé řešení i pro obtížně dostupná okna.

Více zde.

 Zdroj: Schüco CZ s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 22.10.15 11:45
Návštěvnost: 7815 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.