Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nové ornamentní sklo SGG MASTER-SOFT – vítěz reddot Awards 2015
Nové ornamentní sklo SGG MASTER-SOFT – vítěz reddot Awards 2015

SAINT-GOBAIN GLASS představuje nový přírůstek do oblíbené řady ornamentních skel SGG MASTERGLASS.

Experti na design letošní soutěže reddot Awards se shodli. Vítězem reddot Awards “best of the best” v kategorii výrobkový design se stalo nové ornamentní sklo SGG MASTER-SOFT. Mezinárodní porotu přesvědčil nejen zcela nový moderní a inovativní design připomínající 3D efekt, ale také vysoká funkčnost, kvalita i ekologická šetrnost. SGG MASTER-SOFT se právem řadí mezi špičku v uměleckém designu.SGG MASTER-SOFT se vyrábí stejně jako ostatní exkluzivní výrobky řady SGG MASTERGLASS válcováním mezi dvěma válci s vrytým vzorem. Tato extrémně precizní operace umožní docílit jemné povrchové textury skla. Design SGG MASTER-SOFT je charakteristický jemnou texturou vymezenou dvěma diagonálami. Vzor je matný, takže umožňuje zachování soukromí a ochranu před nežádoucími pohledy, avšak zároveň propouští dostatek světla. Jeho struktura umožňuje ideální rozehrání světel, barev a jejich kontrastů.


Interiérové dělící příčky, světelné clony, nábytek, dveřní výplně, SGG MASTER-SOFT dokáže být vším současně. Toto sklo najde uplatnění jak v domácnostech, tak i v kancelářích, obchodech, hotelech nebo restauracích.
SGG MASTER-SOFT je k dispozici v 4 mm a 8 mm tloušťce. Stejně jako i v případě ostatních skel SGG MASTERGLASS, je možné toto sklo tepelně tvrdit či laminovat pro zvýšení bezpečnosti, ohýbat, potiskovat, lakovat pro zvýraznění jeho atraktivního vzhledu, používat v izolačních sklech pro vyšší komfort tepelné izolace.SGG MASTER-SOFT je ideálním řešením pro moderní architekturu. Nyní se o jedinečnosti tohoto výrobku můžete přesvědčit i Vy.

Saint-Gobain Glass, obchodní kancelář pro ČR, glassinfo.cz@saint-gobain.com  www.cz.saint-gobain-glass.com
Zdroj: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.
Vložil: Tisková zpráva, 01.09.15 10:50
Návštěvnost: 2402 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.