Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
ALBISTONE® - materiál budoucnosti
ALBISTONE® - materiál budoucnosti

V době, kdy mnoho zákazníků dokončuje plány pro realizaci nového bazénu nebo rekonstrukce stávajícího, bychom rádi představili zcela nový materiál. Materiál s unikátním složením, který dokáže využít maximální pevnosti, odolnosti a životnosti. ALBISTONE® má potenciál stát se během první sezony nejoblíbenějším a nejvyužívanějším materiálem.

foto/Zdroj: Albixon a.s.
Základem je správné využití znalostí materiálů používaných v předešlém desetiletí.
Správný odhad slabin, kdy často docházelo k prasklinám, oděru na povrchu, optickému vyblednutí a podobně. Nabídnete-li svým klientům materiál, který nebude stárnout tak rychle a nevyžádá si časté obnovy, ušetříte nejen jejich finanční prostředky a čas. Získáte jejich důvěru a poskytnete jim produkt, který bude i pro vás tou nejlepší a trvalou reklamou.

ALBISTONE® staví na efektivně zvýšených vlastnostech:
•    barevná stálost
•    odolnost vůči mechanickému poškození
•    mrazuvzdornost
•    tepelně-izolační vlastnosti
•    životnost
•    naprostá zdravotní nezávadnost

Materiál využívá maximální UV stabilizace. Výsledek je optická barevná stálost a vysoká odolnost vůči UV záření, zde samozřejmě znásobená odrazem od vody. Povrch bazénu či vodní plochy si udrží svou skutečně původní barvu po mnoho sezon. Odpadá postupná ztráta lesku, zešednutí a stárnutí.

foto/Zdroj: Albixon a.s.

Na stárnutí se velmi odráží i mechanické opotřebení, které zapříčiňuje ztenčení vrstvy, nenápadný únik vody, nebo konce v namáhaných částech prasknutí. Většinu bazénu si pořizují zejména mladé rodiny s dětmi. Neustálý pohyb dětí, nošení různých hraček do vody a instalace různých vodních prvků, jako jsou skluzavky, mohou zapříčinit rychlejší únavu materiálu i nehody. ALBISTONE® má však minimálně pětkrát vyšší odolnost proti proražení (rázovou houževnatost) než polypropylen v běžně používané formě.

S mechanickým poškozením i odolností vůči stárnutí souvisí i vysoká mrazuvzdornost. Respektive materiál odolává výtečně jakékoli nepřízni počasí. Bez změny odolá nepřetržitému vystavení teplot od -40 °C do +70 °C. Což jsou jistě hodnoty v naší krajině již hraniční.

foto/Zdroj: Albixon a.s.

Posledním, neméně důležitým bodem, je zdravotní nezávadnost. Zákazníci se již naučili prověřovat původ i dopad použitého materiálu na své zdraví. ALBISTONE® odpovídá hygienickým předpisům ČR pro styk s potravinami a splňuje také obdobné předpisy EU a USA. Je certifikován pro pitnou vodu, tedy nevylučuje žádné chemické látky a je naprosto vhodný i pro přímý styk s pokožkou dětí, nemocnými s ekzémy či alergiků. V případě napití se vody z bazénu nedojde k naprosto žádné reakci.

Současná doba velmi přihlíží na ekologický dopad a uhlíkovou stopu produktů. I zde se ALBISTONE® drží velmi příznivých hodnocení. Při výrobě nevznikají škodlivé látky a i po mnohaletém používání je materiál 100% recyklovatelný.

Budování vlastního bazénu je investicí. Vhodně zvoleným materiál se zárukou skutečné dlouhé životnosti jistě přesvědčí každého rozumného zákazníka. Nevyplatí se stavět s levným materiálem, který si vyžádá opakované opravy nebo dokonce technicky náročnou a neméně drahou výměnu. ALBISTONE® je moderní, kvalitní a nejvhodnější trvalou volbou.
Zdroj: ALBIXON a.s.
Vložil: Tisková zpráva, 19.05.15 07:30
Návštěvnost: 3153 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.