Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Schüco na BAU 2015: tepelná izolace, automatizace a minimalismus
Schüco na BAU 2015: tepelná izolace, automatizace a minimalismus

Lednová prezentace společnosti Schüco International KG na stavebním veletrhu BAU přiblížila návštěvníkům z celého světa řadu zajímavých novinek v portfoliu hliníkových okenních, dveřních a fasádních systémů pro rezidenční i komerční výstavbu. Kvalitní zpracování přesvědčuje svobodným, individualizovaným přístupem i efektivitou při výrobě a instalaci. Samozřejmostí je energetická účinnost systémových řešení.

V oblasti rezidenčního bydlení Schüco přináší širokou nabídku produktů, které splňují náročné požadavky architektů i investorů. Čistý, elegantní a minimalistický design, vynikající tepelně izolační vlastnosti, vysoká úroveň zabezpečení a nejmodernější technologie pro automatizované ovládání a spokojené užívání objektů, to jsou hlavní oblasti, kterými se okna, dveře a posuvné systémy ubírají. 

Dobrým reprezentantem vynikajících tepelně izolačních vlastností je hliníkový okenní profil Schüco AWS 90.SI+, v Mnichově poprvé představený s certifikátem potvrzujícím vhodnost pro pasivní domy. Systém disponuje také designovou variantou blokových oken bez viditelných okenních křídel a ekologickou alternativu AWS 90.SI+ Green, která respektuje požadavek na využívání ekologických materiálů.


Mezi důležité předpoklady stavebních projektů dále patří bezbariérový přístup. Kromě moderních prvků automatizace s možností ovládání oken a dveří jednoduchým stisknutím tlačítka nebo na dálku přes počítač a chytrý telefon jsou v tomto ohledu základem bezprahové konstrukce velkoformátových oken a posuvných systémů. Řešení nabízí inovované kování PASK pro paralelně posuvné sklápěcí balkonové dveře a velkoformátová okna, nově představené v bezprahovém provedení.

Čistý minimalistický vzhled a maximální transparentnost dokonale naplňuje řada velkoformátových posuvných systémů ASS 77 PD s panoramatickým designem. Profily, vyráběné v několika úrovních tepelné izolace, mají rámy skryté ve stavební konstrukci, umožňují elektrické i manuální ovládání a atraktivní 90° rohové provedení.
Alespoň zmínkou představme také technologie SmartStop a SmartClose pro bezpečné zacházení s  posuvnými systémy, základním principem je zpomalený dojezd a bezpečné brždění posuvného křídla.

Na nejnovějších technologiích si zakládá modulární systém pro ovládání, kontrolu vstupu a zabezpečení vchodových dveří Schüco Door Control System. Jednoduše řečeno jde o sofistikovaný ovládací panel z černého skla, elegantně zapuštěný nejčastěji přímo do dveřního profilu. Letošním vylepšením je integrace vybraných modulů do jediného pole s dotykovým displejem, a to včetně číselné klávesnice, u které se při každém novém vstupu číslice z bezpečnostních důvodů přeházejí, aby nebylo možné rozklíčovat vstupní kód. Systém je kompatibilní s chytrými telefony, IP adresami i inteligentními systémy řízení budov.


Významnou pozornost si zaslouží také inovace v sortimentu fasádních systémů Schüco pro komerční objekty. Po lednovém veletrhu v portfoliu bezesporu vyniká nový vysoce tepelně izolovaný subtilní systém FWS 35 PD, díky kterému lze realizovat téměř bezrámové prosklené opláštění. Panoramatický design s minimální pohledovou šířkou profilu 35 mm garantuje nerušený výhled zvnějšku i zevnitř. Profil navíc splňuje kritéria pasivní výstavby.

Maximálně transparentní architekturu podporuje také nový systém FWS 60 CV (Concealed Vent). Jedná se o revoluční řešení skrytě integrovaných otvíravých prvků ve fasádě, opět v kombinaci minimální pohledové šířky a výborných hodnot tepelné i zvukové izolace. Otvíravě výklopná část, instalovaná od stropu až na zem, je tak od pevné fasády zvnějšku k nerozeznání, při vnitřním pohledu rozdíl prozradí pouze klika.

Pro více informací navštivte www.schueco.cz.
Zdroj: Schüco CZ s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 23.02.15 09:40
Návštěvnost: 3761 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.