Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
BAU 2015 s okny, dveřmi a parametrickou fasádou Schüco
BAU 2015 s okny, dveřmi a parametrickou fasádou Schüco

V termínu 19. – 24. ledna 2015 se prostory výstaviště Messe München zaplní stovkami celosvětově působících vystavovatelů z oboru stavebnictví. V domovském prostředí vůbec nejvýznamnějšího stavebního veletrhu BAU 2015 představí novinky v sortimentu oken, dveří a fasád také společnost Schüco International KG. Produkty a projektová řešení Schüco budou k vidění na stánku číslo 301 v hale B1. Určitě se přijďte podívat. Opět po dvou letech zazní téma parametrické fasády Schüco, zatímco v roce 2013 představené ve fázi konceptu či vize, v lednu 2015 již sériově vyráběné!

Lidé tráví v budovách stále více času, urbanizace postupuje. Měnící se životní styl zvyšuje nároky na zabezpečení objektů, jejich pohodlné užívání, individualizovaný design i udržitelnost. Energetická účinnost je, s ohledem na rostoucí ceny energií, základní podmínkou úspěšných produktů pro opláštění budov. Na tomto pozadí přináší Schüco nadčasové okenní, dveřní a fasádní systémy pro inteligentní, udržitelnou a energeticky efektivní výstavbu, splňující nejnáročnější požadavky na design, bezpečnost a uživatelský komfort.

Individualizovaná 3D fasáda vyráběná v sériích

Pozornost si bezesporu zaslouží fasáda Schüco Parametric System, jejíž prototyp byl poprvé přestaven na minulém BAU v Mnichově. Po pouhých dvou letech se trojdimenzionální fasáda Schüco již sériově vyrábí a nabízí na trhu. Základem úspěchu je zjednodušení tvůrčího procesu, tedy plánování, výroby i montáže, dále spolehlivost návrhu co do designu i transparentnosti nákladů a maximální konstrukční svoboda pro architekta. Systém Schüco transformuje návrh a realizaci 3D fasády do samostatného, plně koordinovaného procesu s vysokou mírou účinnosti, vypovídací hodnoty a pružnosti. Základem je digitalizace hodnotového řetězce. Pracuje se s knihovnou „inteligentních“ fasádních modulů, která je kompatibilní s CAD programy. Jednotlivé položky knihovny se dají libovolně kombinovat, posouzení technické proveditelnosti probíhá souběžně od první fáze návrhu. Fasádní moduly lze různě modifikovat, mohou být transparentní i neprůhledné nebo s integrovanou fotovoltaikou. Moduly se ve 3D modelu parametrizují jednotlivě nebo jako síť fasády. Skrze simulační nástroje je možné fasádu synchronizovat i s dodatečnými informacemi. Systém kombinuje ekonomické výhody sériové průmyslové výroby a zákaznický požadavek na exkluzivitu řešení.

www.schueco.cz
Zdroj: Schüco CZ s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 03.12.14 09:00
Návštěvnost: 4443 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.