Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
CASALGRANDE PADANA – NE EXPERIMENTŮM!
CASALGRANDE PADANA – NE EXPERIMENTŮM!

Ti nejlepší (z nás) si mohou dovolit NEŘÍDIT se aktuálními trendy, být VĚRNI SVÝM KOŘENŮM a NEEXPERIMENTOVAT. To platí především o výrobci CASALGRANDE PADANA. Odolává nešvarům globalizace, od svého založení v roce 1960 patří rodině Manfredini, krizi přežil bez propuštění, i nadále má přes tisíc zaměstnanců a důraz klade na respekt k přírodním zdrojům a na ochranu přírody stejně tak, jako na zodpovědnost vůči společnosti. Bez sebemenšího zaváhání  se celá desetiletí věnuje výrobě slinutých neglazovaných obkladů a dlažeb nejvyšší kvality, které prodává v sedmdesáti zemích. Jasná koncepce, široký výrobní program a přísná kvalita CASALGRANDE PADANA si na celém světě získala důvěru architektů, investorů, developerů i stavebních firem.


Za patnáct let spolupráce jsme u zásadních otázek téměř nezaznamenali odpověď NE, nestihneme vyrobit, nepřipravíme speciální produkci, nenaformátujeme...“ říká Petr Kunt z Archtiles o spolupráci s italskou! firmou a pokračuje „tyto výrazy v jejich slovníku zkrátka nenaleznete. Chce investor pro obchodní centrum Šantovka 90x90 v designu kamene? Vyrobíme!

Když už se CASALGRANDE PADANA pro nějakou, i když stále lehce konzervativní, novinku rozhodne, můžete si být jisti tím, že bude stoprocentně použitelná a splní všechna očekávání. CASALGRANDE PADANA totiž pečlivě naslouchá požadavkům trhu, reaguje na ně s rozvahou a podrobí je kritice nejvýznamnějších jmen světového designu, architektury a stavebnictví obecně.

Proto také architekti jako Kengo Kuma nebo Daniel Libeskind neváhali spojit svá jména s tímto jedinečným výrobcem. Ze vzájemné spolupráce pak vznikla nová série CEMENTO. Její jednoduchost je až troufalá. Tři barvy a dva povrchy ve formátech 30x60, 60x60 a 60x120 nabízí však přesně takové kombinace, které příliš nedovolují další otázky.

Cemento antracite rasato cassero


Další sérií je TAVOLATO. Tyto obklady oslavují krásu přírodního dřeva, jeho strukturu a barevné odstíny stejně tak, jako přirozenou různorodost povrchu. Série TAVOLATO přináší šest barev, od bělených odstínů po antracit, a tři rozměry 15x120, 20x120 a 30x120.

Tavolato marrone medio ravvic


Jemnost a minimalismus jsou pak tím, co odlišuje produkty další série SPAZIO od ostatních keramických obkladů a dlažeb. Povrch kolekce se otevřeně hlásí k inspiraci vzory, které  na cementu nechává pohyb špachtlí. Krása série spočívá v na první pohled nepostřehnutelné a přitom do detailu vyvážené struktuře.  SPAZIO má čtyři formáty, od 30×30 po 60×60 a celou řadu doplňujících dekorací a mozaik. 

Spazio bronzo mixlistelli


Produkty nových sérií CASALGRANDE PADANA, včetně jejich dekorů, si můžete prohlédnou v pražském a brněnském showroomu Archtiles. Více inspirace najdete zde.
Zdroj: Archtiles s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 18.08.14 07:25
Návštěvnost: 4193 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.