Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
OBLADY A KACHLIČKY NEBO PÁRKY S VAJÍČKY?
OBLADY A KACHLIČKY NEBO PÁRKY S VAJÍČKY?

Tak přesně tuto otázku si ti, kdo přijdou na snídaně v ARCHTILES, pokládat nemusí. V showroomu v Praze i v Brně na vás totiž ve dnech 27. – 29. 5. 2014 čekají nejen obě varianty, ale také další překvapení.


Atmosféru osobních a přátelských setkání podpoří domácí sladké i slané dobroty, čerstvé domácí džusy nebo ochutnávka kávy. Pro ty, kdo chtějí vykazovat činnost i během popíjení ranního čaje, je připravena volba MISS KACHLIČKY 2014.
„Já třeba vůbec nesnídám, a to je velká škoda“, říká Tomáš Bartošík z Archtiles a pokračuje: „když nás ale společné snídaně napadli, tak jsem z toho měl velkou radost. Rozhodl jsem se, že konečně vyzkouším, jaké to je dát si k snídani, kromě panáka slivovice, také vajíčko nebo bábovku.“
Na snídaně se těší i architekt Josef Mrázek z Holešova. „Tož, co mám k tomu jako říct,“ odpovídá na záludnou otázku, jestli se akce zúčastní, a pokračuje: „to je jasné, že přijdu i s kolegy. Společná snídaně je originální a především praktický nápad. Většina z nás pojede po snídani do práce, takže je zde nezanedbatelná šance, že si z ranního setkání alespoň něco zapamatujeme i do dalších dní. K tomu odpadá i klasická starost s jednodenní nemocenskou den po akci.“

Snídaně se v showroomech ARCHTILES podávají úterý až čtvrtek, od osmi do jedenácti hodin. Svou účast, prosím, potvrďte na e-mail info@archtiles.cz.
Zdroj: Archtiles s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 26.05.14 14:25
Návštěvnost: 2228 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.