Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
ACO Qmax – vysokokapacitní štěrbinový drenážní systém
ACO Qmax – vysokokapacitní štěrbinový drenážní systém

Systém ACO Qmax byl vyvinut tak, aby uspokojil poptávku po univerzálním, velkokapacitním štěrbinovém odvodňovacím systému pro širokou škálu aplikací. Vhodné pro malé i velké odvodňované oblasti a všechny druhy zátěže. Tento systém je speciálně navržen tak, aby se stal nedílnou součástí komplexního řešení hospodaření s povrchovými vodami a aby, jako integrovaná součást liniového odvodňovacího systému, umožňoval skutečnou
regulaci průtoku a odvodňování (flow-management). Systém ACO Qmax je k dispozici ve velikostech  225, 350, 550, 700 a 900, které zajišťují projektantům a architektům větší flexibilitu systému.

ACO Qmax je vyroben z polyethylenu se střední hustotou (MDPE). Jedná se o lehký materiál, který umožňuje snadnou a rychlou instalaci a přesto se jedná o velmi robustní systém, který je schopen vyhovět i těm nejnáročnějším podmínkám.
Nenápadný štěrbinový vtok umožňuje během dešťových srážek rychlé odvádění povrchové vody bez přetékání.
Vysoká kapacita průtoku pak dokáže eliminovat potřebu dodatečné kanalizace.
Aby voda nemohla ze žlabu proniknout do okolní zeminy, je systém vybaven těsněním, které zajistí dokonalé zadržení znečišťujících látek z provozu nebo v případě havárie.

Funkce „PAVEMENT BEAM“ žlabu ACO Qmax je registrovaný průmyslový vzor, který poskytuje jedinečnou výhodu nepřerušeného povrchu a výrazně zpevňuje povrch ve srovnání s tradičními řešeními.

Rošty z tvárné litiny nebo pozinkované oceli jsou přizpůsobeny pro jakékoliv použití. Vyhovují tak různým konstrukcím vozovky nebo estetickým požadavkům.

ACO Q-Flow rošty z pozinkované oceli


Výrobky řady ACO Qmax jsou označeny značkou CE, jsou certifikovány podle EN 1433:2002 a splňují všechny třídy zatížení až do F 900.

Případová studie pokládky ACO Qmax: areál Omega Wolf


Vlastnosti systému Benefity
K dispozici v pěti velikostech 225, 350, 550, 700 a 900 Ekonomické a efektivní řešení, které lze navrhnout přímo na míru konkrétnímu projektu
Kompletní sortiment žlabů, přítokových a odtokových přípojek a příslušenství Poskytuje všechny potřebné komponenty k sestavení plnohodnotného a funkčního systému
Vysoký průtok a kapacita žlabu Zabraňuje přetečení v případě bouřek a přívalových dešťů
Vynikající chemická odolnost Odolnost proti chemickým látkám, olejům, benzínu, naftě, posypovým solím a rozmrazovacím činidlům
Délka jednotlivých prvků 2m Rychlejší instalace a nižší náklady na manipulační techniku
Vyrobeno za použití recyklovaných a recyklovatelných materiálů Splňuje environmentální požadavky
Funkce „PAVEMENT BEAM“ Nepřerušený povrch, celkové zpevnění
Výběr ze tří typů roštů Q-Flow, Q-Guard a Q-Slot Esteticky úprava - hrana roštu je kompatibilní s asfaltem, betonem i prvky dlažeb a kamene

Zdroj: ACO Stavební prvky spol. s r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 14.05.14 07:35
Návštěvnost: 2723 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.