Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Pod křídly sluneční plachty
Pod křídly sluneční plachty

Sluneční plachty jsou stínícím systémem, který je využíván především ve středomořských státech, jako je Itálie, Francie nebo Španělsko. V posledních letech se však probíjí přes klasické pergoly nebo markýzy i do našich končin.

Sluneční plachty jsou inspirovány designem i materiály plachetnic. Díky tomu poskytují vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a opotřebení. Sloupy jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli, samotná plachta z Dacronu. Pro zajímavost, z Dacronu se vyrábí i umělé cévní náhrady což svědčí o vysoké kvalitě materiálu.

Neomezené možnosti montáže…

Vzhledem k možnosti uchycení na stěnu, nerezové sloupy nebo jiné kotvící prvky lze plachtu namontovat prakticky kamkoliv a v jakémkoliv tvaru.


Ovládání
Všechny sluneční plachty jsou stahovatelné. Všechny modely lze ovládat ručně, ale u větších rozměrů doporučujeme ovládání motorem. Pouhým stisknutím tlačítka plachtu stáhnete nebo vytáhnete. Cenový rozdíl mezi ručními a motorickými plachtami není nijak výrazný. Plachty s motorem jsou navíc vybaveny větrnou automatikou, která při nepříznivých podmínkách plachtu automaticky stáhne, i když nejste doma.Stínící plachty jsou určeny především náročným zákazníkům, kteří hledají moderní a atraktivní stínící prvek na zahradu. Více informací o slunečních plachtách najdete na www.t-shade.cz

Zdroj: T-shade s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 15.05.14 15:00
Návštěvnost: 4879 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.