Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Systém kancelářského sezení Open port
Systém kancelářského sezení Open port

Hledáte do své kanceláře pohodlné sezení, které by mělo moderní design, výbornou ergonomii a navíc byste si mohli přesně navolit jeho velikost a tvar? Právě pro Vás je tedy určen nový produkt Open port od firmy LD seatingOpen port je skladebný systém sezení, který je vhodný do čekáren, letišť nebo kancelářských prostor. Skládá se ze solitérních prvků, které se používají samostatně a potom z modulárních prvků, které lze spojovat v podstatě do nekonečných řad. Mezi jednotlivými prvky je designová spojovací deska, která je v chromové barvě, nebo může být očalouněna v barvě potahové látky. Právě různé čalounění vytváří z Open port zajímavé křeslo. Každý model může být očalouněn v jiné látce a jiné barvě. Spodní okopová část, stejně jako vrchní část područek potom lze udělat v kožence, která je odolnější vůči oděru.

Design systému Open port je vytvořen ve spolupráci s designérem Mg.A. Filipem Streitem. Jde o jednoduchý, moderní design, který je ale zároveň stoprocentně funkční. Při vytváření designu se kladl důraz právě na funkčnost židle a pohodlné a zdravé sezení. Jak je u firmy LD seating dobrým zvykem, kvalita zpracování především co se šití a čalounění týká je na světové úrovni.Největší výhodou systému Open port je ale právě jeho variabilita. Jednotlivé prvky lze skládat do libovolných tvarů a velikostí. Základní prvky jsou udělané jako křesílko nebo jako taburet. Tyto prvky lze libovolně natáčet a spojovat, designér, který vybavuje kancelářský nebo jiný prostor tak není absolutně omezen místem, ani tvarem vybavovaného prostoru.

Sezení Open port tak lze doporučit nejen pro designéry, kteří chtějí nový a nápaditý design, ale i pro ředitele firem, architekty a další lidi, kteří chtějí sezení udělané přesně podle svých představ a prostorových možností.


Zdroj: LD SEATING s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 30.04.14 12:15
Návštěvnost: 3476 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
Pěkný sezení Honza 05.05.14 15:29
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.