Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
ETNA OPĚT CHRLÍ!
ETNA OPĚT CHRLÍ!

Z tajuplných sopek Vesuvu a Etny pochází exkluzivní produkty společnosti MADE A MANO, která vznikla v roce 2001 v Itálii. Její zakladatelé se shlédli v kráse lávového kamene a získali odvahu jít proti proudu strojové výroby. V době všeobecné industrializace kladou důraz na kouzlo ručně malovaných detailů stejně tak, jako na malé kolekce určené pro úzký okruh výjimečných a náročných zákazníků.Ti, které si tato značka najde v Čechách, si oblíbí její produkty především proto, že povzbuzují lidskou představivost a probouzí cit pro krásu. „Česká republika je krásná země s velkým kulturním bohatstvím. A naše produkty jsou vytvářeny ve spolupráci se zákazníky, ze které se často rodí nové myšlenky a nápady. Jsou dílem vzájemného obohacování,“ říkají tvůrci MADE A MANO v naději, že tak, jak Made a Mano obohatí českou architekturu, obohatí také česká kultura jejich keramiku.

Svou hlavní vizitku - lávové kameny - používá tato firma jen pro nejexkluzivnější řadu. Specialitou jsou na míru vyráběné desky kuchyňských stolů a další vybavení stylových restaurací.  Hojně pracuje také s glazurou a kreslenými či tištěnými vzory a zakládá si na kombinaci ruční práce s moderními technikami. Inovativní technologie vyvinutá touto firmou umožňuje realizovat série nejrůznějších nadčasových tvarů a forem. Každá z nich pak má svůj vlastní příběh a význam, ať už mluvíme o hravé sérii ALFA, která umožňuje skládat slova a celé texty, nebo o odvážné sérii NOVECENTO inspirované ozdobnými ornamenty devatenáctého století.

Díky firmě Archtiles se skvosty MADE A MANO stávají na českém trhu součástí řady realizací. Už teď je můžete znát například z netradičního kuchařského seriálu Deník Dity P.
Zdroj: Archtiles s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 18.02.14 06:45
Návštěvnost: 3882 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.