Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
INSPIRACÍ MŮŽE BÝT COKOLIV!
INSPIRACÍ MŮŽE BÝT COKOLIV!

Španělský výrobce interiérových glazovaných keramických obkladů a dlažeb APARICI aktuálně nabízí dvě nové, velmi zajímavé produktové řady. První z nich je Vanguard inspirovaná romantismem, uměleckým stylem z počátku 19. století.

Vanguard

Dekorativní umění a romantický styl spolu s moderním pojetím současnosti vytvoří prostor osobitého a exkluzivního šarmu. Působí zdánlivě chaotickým dojmem, ale přesto na první pohled zaujme originalitou a vřelostí. Barevné kombinace působí atraktivně a svěže. Majolikový vzor, který je zastoupený hnědou, béžovou, modrou a bílou barvou, vypadá, jako by vypadl ze starých časů. Teplé odstíny barev a krásný ornament vyvolávají příjemné emoce.

Na fotografiích vidíte, že krásu a originalitu starodávných ornamentů podtrhují příjemné barvy. Doplňky v přírodním stylu nechají vyniknout kráse a složitosti vzorů, které vzbuzují pocity nadčasové výjimečnosti.

Vanguard

Druhá produktová řada, kterou vám nyní představujeme, Moving, odráží životní styl 21. století. Moderní design vytváří v prostoru nezaměnitelný styl, který je umocněný pocitovou rozmanitostí prvků, evokující pohyb. Série nabízí velké množství kreativních možností, které ještě víc podtrhnou silnou a osobitou atmosféru. S jednoduchými doplňky interiér navozuje osobitý a výrazný dojem.

Moving

APARICI je jedním z největších výrobců interiérových glazovaných keramických obkladů a dlažeb ve Španělsku. Nabízí širokou škálu keramických produktů v mnoha variantách a velikostech, které jsou v souladu s moderními trendy ve světě bytového designu. Keramické produkty značky APARICI vynikají nejen špičkovým designem, ale také vysokou technologickou kvalitou, a proto je možné jejich využití v interiérech, exteriérech, například jako fasádní obklady, i v komerčních frekventovaných provozech.

Moving

Další realizace najdete na našich stránkách www.archtiles.cz. Hledáte-li konkrétní informace nebo máte-li jinou představu o volbě materiálu pro váš projekt, neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle 730 516 751 nebo e-mailu info@archtiles.cz. Rádi vám poskytneme více informací.
Zdroj: Archtiles s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 26.11.13 07:10
Návštěvnost: 8893 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.