Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Omítky a nátěry Ceresit Ceretherm zdobí nové pražské bytové domy
Omítky a nátěry Ceresit Ceretherm zdobí nové pražské bytové domy

Fasádní zateplovací systémy Ceresit Ceretherm zajišťují dlouhotrvající a vysoce kvalitní tepelnou izolaci, díky širokému výběru omítek a nátěrů nabízí investorům a realizačním firmám atraktivní vzhled fasády. Potvrzují to i nedávno dokončené bytové domy v Letňanech a Modřanech, jejich fasády zdobí díky spolupráci firem Henkel ČR a Trigema Building (součást skupiny Trigema) omítky a nátěry Ceresit Ceretherm.

Skupina Trigema staví bytové a polyfunkční domy a jednotlivé společnosti skupiny vystupují v projektech jako investor, developer i generální dodavatel stavby. Dodavatelem stavební části projektu bývá společnost Trigema Building a.s., která má s kontaktními zateplovacími fasádními systémy a omítkami Ceresit Ceretherm dlouholeté zkušenosti. Výsledkem této spolupráce je i letošní start vlastního míchacího centra Ceresit, které Trigema Building spustila letos na jaře v rámci spolupráce se společností Henkel ČR.

2Barevné Letňany jsou volným pokračováním úspěšného bytového projektu Barevné Letňany. Nové Barevné Letňany si do erbu vetkly barvu zelenou a modrou a vycházejí tak vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Novostavby, které v současnosti v Letňanech vznikají, uspokojí všechny, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné bydlení, a zároveň myslí na budoucnost a prostředí, ve kterém žijeme. Při výstavbě bytového projektu v Letňanech se projektant společně s investorem zaměřili na moderní technologie a na nejnovější trendy současného bydlení. Díky své poloze a velmi příjemnému designu jsou 2Barevné Letňany ideálním projektem pro všechny, kdo žijí aktivně a záleží jim na kvalitě jejich bydlení. Na své si přijdou především rodiny s dětmi, které ocení ohrazenou zelenou zónu, ve které si mohou hrát děti v bezpečné vzdálenosti od ulice. Další výhodou je klid, který Letňany nabízí (spolu s dobrou dopravní dostupností) i blízký Letňanský lesopark. Díky tomu všemu získal projekt ocenění v soutěži „Realitní projekt roku“. Na fasádě nových letňanských bytových domů je použit základní penetrační nátěr Ceresit CT 16, lepicí malta pro lepení desek z minerální vlny Ceresit CT 180, lepicí a stěrková malta pro lepení izolantu Ceresit CT 190 a silikonová omítka struktura „hlazená“, zrno 1,5 mm Ceresit CT 74.

Rezidence 3D Praha-Modřany
je komorní bytový projekt, který zahrnuje 29 bytů, rozdělených do tří viladomů. Domy se nacházejí v ulici Dolnocholupická v Modřanech v Praze 4. V projektu převažují velké byty 4+kk o výměrách kolem 100 m2, ke každému bytu jsou přiřazeny až dvě podzemní garáže. U přízemních bytů jsou předzahrádky, u bytů ve vyšších podlažích terasy. Všechny tři domy jsou vybaveny výtahem. V listopadu 2012 získal projekt Rezidence 3D ocenění v soutěži Nejlepší z realit – Best of Realty“ (3. místo), která je jednou z nejprestižnějších ve svém oboru. Na fasádě tří viladomů v Modřabech je použita lepicí malta pro lepení desek z EPS Ceresit ZU, lepicí a stěrková malta pro lepení izolantu Ceresit CT 85, PU pěna Ceresit CT 84 Express pro lepení EPS a minerální vlny na železo, víceúčelový tmel na lepení pancéřové perlinky přes kastlíky rolet Ceresit FT 101, základní penetrační nátěry Ceresit CT 16 a CT 17. Vnější část fasády tvoří silikon-silikátová omítka struktura „hlazená“, zrno 1,5 mm Ceresit CT 74,  silikonový nátěr Ceresit CT 48 probarvený a mozaiková omítka Ceresit CT 77 zrno 0,8-1,2mm.
Zdroj: Henkel ČR, spol. s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 20.11.13 14:10
Návštěvnost: 5625 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.