Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
ŠKOLA? Nová koupelna ! PLAY!
ŠKOLA? Nová koupelna ! PLAY!Rádi bychom Vám a Vašim dětem představili novou jedinečnou sérii obkladů a dlažeb, která může zpříjemnit začátek školního roku každému dítěti. Série Cifre Play. Za pomoci umělce Ester Gradoli byla vytvořena série, která je pro děti předurčená konečně ne jen dětskými motivy! Velice jemná kompozice barev působí pozitivně na dětské myšlení, vnímání a emoce. Povrch obkladů má vlastnosti jako klasická tabule a je možné na něj psát a kreslit křídou. Speciální kusy obkladů v noci jemně svítí a tím usnadňují klidnější spánek dětí. V nabídce je i dětský metr, mozaiky v různých barvách i velikostech.Série Play je určena jak do dětských pokojů a koupelen,tak do mateřských školek, nemocnic, nákupních center apod. Cifre Play je plná jemných barev a pohádkových motivů. Vyrábí se ve formátu 25 x 70 cm, a 25 x 40 cm. Dlažba je k dispozici ve velikosti 33,3 x33,3 cm a 45 x 45 cm.

Unikátní série Cifre Play umožňuje vytvořit veselé a dětské prostředí. Barvy i nádherné dekory nabízejí velké množství kreativních možností. Série Cifre Play je odolná vůči opotřebení a velmi snadno se udržuje.

Přijďte se na kolekci podívat do našich showroomů studia keramických obkladů a dlažeb:
Praha / Holešovice / Dělnická 12 / ROSMARIN BUSINESS CENTER
Brno / Královo Pole / Purkyňova 45Happy Plushies Happy Plushies Magic Game Magic Game Magic Game Circuit Circuit Patchwork Toys Patchwork Toys Pirates Pirates Play
Zdroj: Archtiles s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 27.08.13 11:20
Návštěvnost: 14208 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.