Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
I dlažba může být elegantní
I dlažba může být elegantní

S novou sezónou přichází společnost PRESBETON s rozšířením oblíbené dlažby HOLLAND Kombi o další povrch a nové barevnosti. V prvopočátku se dlažba vyráběla v přírodním provedení a colormixu Festival s hladkou povrchovou úpravou, ale pozitivní reakce zákazníků si vyžádaly rozšíření nabídky.
Proto se nově se tato dlažba vyrábí s tryskanou povrchovou úpravou v barvách šedá, žlutá a v colormixu Piano. Stávající hladký povrch je doplněn o colormixy Piano a Vampa. Tato nevšední dlažba je kombinací tří rozměrově různých kamenů tvořících konstantní skladebnou jednotku, která se pravidelně opakuje na celé vydlážděné ploše. Vyrábí se ve výšce 60 mm a je vhodná pro všechny typy pochůzných ploch a místa s občasným pojezdem osobních automobilů. Dlažba HOLLAND Kombi je nejen vhodná k dláždění chodníků a ploch v okolí v okolí rodinných domů, ale také na veřejná prostranství, do zahrad a parků, ke společenským a kulturním budovám. Je mrazuvzdorná a povrch je opatřen impregnací proti znečištění a pronikání vody. Více na www.presbeton.cz.

Zdroj: PRESBETON Nova, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 05.08.13 15:25
Návštěvnost: 7019 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.