Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
MATCH – koncepce osvětlení, která může být celá navržena a upravena online
MATCH – koncepce osvětlení, která může být celá navržena a upravena online

Hledáte jedinečnost? Seznamte se se svítidlem MATCH. Společnost VIBIA nedávno představila novou koncepci osvětlení, založenou na principu spoluvytváření.
Inovativní závěsné svítidlo navržené autorskou dvojicí Jordi Vilardell & Meritxell Vidala, představuje vývoj osvětlení z hlediska designu, technologie a propojení s příležitostmi současného online světa.Myšlenka flexibilního svítidla se zrodila z nápadu vytvořit maximálně přizpůsobitelnou světelnou kompozici, kterou by si architekti a projektanti mohli sami upravit online.
MATCH je tedy v podstatě jednoduché a funkční svítidlo, které se dá velice jednoduše transformovat na „přizpůsobitelný lustr“.  Výsledkem jsou pak nekonečné umělecké konfigurace založené na tenkých ocelových tyčích s LED svítidlem na konci, které osvětluje hlavní témata dekorace.

Na www.vibia.com jsou k dispozici 2D a 3D simulace, na kterých si může kdokoliv vyzkoušet různá uspořádání svítidla MATCH a vytvořit vizualizace světelných scén dle vlastního návrhu. Svítidlo se pak stává součástí designového konceptu daného prostoru.
Oficiálním distributorem společnosti VIBIA pro českou republiku je EXX s.r.o.

Zdroj: EXX s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 09.07.13 08:40
Návštěvnost: 4837 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.