Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Kvalitní a prověřené LED žárovky Verbatim – cesta k úspoře energie
Kvalitní a prověřené LED žárovky Verbatim – cesta k úspoře energie

Nejen díky ekonomické krizi se snaží velká část podniků i domácností snižovat výdaje. Snadnou cestu k úspoře za energii nabízí LED osvětlení. Volba LED technologie je funkční, chytrá a ekologická. LED technologií lze nahradit klasické, spořivé i halogenové žárovky. Zjistěte s námi, jaké jsou výhody LED osvětlení a kde se již jeho použití vyplatilo.

Proč zvolit Verbatim?

Verbatim je jedničkou na trhu v oblasti výrobků pro uchovávání dat již od roku 1969. Od roku 2010 vyvíjí energeticky úsporná LED/OLED svítidla a okamžitě se zařadila mezi špičkové výrobce i v tomto odvětví. Technologie stojící za každou LED žárovkou Verbatim jsou orientovány na efektivitu, komfort a respekt k životnímu prostředí.

Jaké jsou výhody použití LED technologie?

LED žárovky Verbatim produkují příjemné světlo, které odpovídá klasickým žárovkám, a vyznačují se vysokou svítivostí. Nabízejí 10 x větší výkon oproti klasickým žárovkám a současně minimalizují spotřebu energie. Oproti klasickému osvětlení lze ušetřit 75-85% energie. Jsou šetrné k životnímu prostředí a nabízejí extrémně dlouhou životnost. LED zdroje Verbatim jsou vhodné pro obchody, restaurace, hotely, ale i domácnosti, kanceláře či školy.

Hotel Leonardo aneb kde se vyplatí LED zdroje použít?

Skvělou ukázkou úspory s LED osvětlením je realizace přechodu hotelu z klasického osvětlení na LED technologie Verbatim. Hotelový provoz je typickou aplikací, na které lze nejlépe prezentovat výhody použití LED zdrojů. Z velké části se jedná o prostory s celodenním provozem osvětlení. Při použití LED osvětlení na recepci, v lobby, restauraci nebo v chodbách může být úspora až 85% nákladů na energii. V Hotelu Leonardo byly LED zdroje instalovány všude tam, kde se svítí nejméně 12 hodin denně. Kromě interiérů bylo LED osvětlení použito i v exteriérech. Přestože jsou náklady na pořízení LED technologií vyšší než u klasického osvětlení, díky dlouhé životnosti LED žárovek byla návratnost investice vyčíslena v řádu měsíců. Značka Verbatim zde nebyla zvolena náhodně, neboť patří mezi průkopníky této technologie a je vyhlášena svou kvalitou a spolehlivostí. Instalace osvětlení netrvala déle než měsíc a probíhala maximálně ohleduplně k provozu celého hotelu. 

Kam pro LED zdroje Verbatim?

Oficiálním distributorem LED sortimentu Verbatim je firma Luxoprofi. Nabízí velkoobchodní spolupráci, poradenství i zázemí partnerům v oblasti stavebnictví, developerům a architektům. Nabízí řadu špičkových LED zdrojů pro použití především pro hotely, obchody a restaurace, ale i pro běžnou domácnost. Navštivte Luxoprofi showroom v Praze nebo webové stránky www.luxoprofi.cz .
Zdroj: Acomware, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 14.05.13 10:05
Návštěvnost: 2881 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.