Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Pozvánka na mezinárodní konferenci Šetrné budovy 2013
Pozvánka na mezinárodní konferenci Šetrné budovy 2013

Mezinárodní konference Šetrné budovy 2013 bude zajímavým setkáním, kde získáte přehled o nejnovějších trendech v šetrném stavebnictví. Tento obor vám představíme z pohledu ekonomického, stavebního, technologického, materiálového i z pohledu nové legislativy a nejvýznamnějších certifikací. Konference je podporována významnými klienty, kdy ZUMTOBEL je jedním z nich.  

Plenární sekci tvoří světové kapacity, které přijedou do Prahy přednášet vůbec poprvé. Jsou to například americký expert Harvey Bernstein, který bude přednášet o současné hodnotě budov nebo holandský architekt Thomas Rau, jenž ukáže koncepci budov coby materiálových bank. Zajímavý pohled do problematiky přinese Staffan Haglind, ředitel ve společnosti Skanska, která je světovým lídrem v oblasti udržitelného stavebnictví, což dokazuje konkrétními projekty také v Česku.Současnou situaci v České republice představí Ing. Petr Vogel, jeden z našich nejvýznamnějších odborníků na šetrnou výstavbu a energetiku budov, který je zároveň předsedou představenstva České rady pro šetrné budovy. Na Petra Vogela navážou v odpoledním bloku zástupci vlády České republiky, kteří budou diskutovat možnosti šetrné výstavby z pohledu státu.

Těšíme se na setkání na konferenci Šetrné budovy, která se uskuteční v Hotelu Clarion v Praze, dne 22.5.2013.

> www.zumtobel.com/cz-cs/news_2013.html#Setrne_budovy
Zdroj: Zumtobel Lighting
Vložil: Tisková zpráva, 13.05.13 08:00
Návštěvnost: 3191 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.