Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Seznamte se s novinkami v kolekci podlah Parador pro rok 2013
Seznamte se s novinkami v kolekci podlah Parador pro rok 2013

Perfektní kombinace nového a starého. Souhra tvarů, vzorů a vintage vzhledu přináší mnoho zajímavého.
S rokem 2013 přichází Parador s novinkami v oblasti inovací produktů, technologií, barev, povrchových struktur a designu.

Parador  má za cíl, aby to co je trendy,  bylo také pro zákazníka použitelné, vzory laminátových podlah byly působivé a  splňovaly praktické požadavky současných produktů.

Pro tento rok máme 30 novinek, 28 kreativních dekorů a 2 povrchové struktury. Parador chtěl opět prokázat své dovednosti v oblasti technologií a designu, a proto v kolekci pro rok 2013 nechybí dekory, které věrně napodobují kvalitu a vzhled
dřeva,  nové reprodukce kamene a  také mnoho fantazijních dekorů.

4 nové dubové vzory v kolekci Trendtime 1 a Trendtime 2 nám dávají působivý důkaz o tom, jak autentická může být laminátová podlaha v roce 2013.

Řada  Trendtime 8 nabízí nový formát lamely, jedná se o kombinaci klasické rybí kosti, elegance, moderních odstínů a jednoduché instalace.
Dokonale propracovaná povrchová úprava, neviditelné spoje mezi jednotlivými lamelami. Velkorysá „Versailles“ dubová prkna, formátu 1285 x 330 mm, přidají na stylu jakémukoli domácím interiéru a inovativně ukazují, že klasická provedení  jsou také velmi vyhledávaná.

Dekory jako Wine & fruits, Dub řezaný přes léta, Dub mix jsou nejprodávanějšími dekory v kolekci laminátových podlah Parador. 
Parador používá moderní, odvážný design a rozšiřuje tak kolekci nejprodávanějších dekorů  o produkty  pro lidi, kteří chtějí navrhovat své domovy ve stylu  inspirovaném  kulturními vlivy.
Parador v roce 2013 přichází se vzorem podlahy Globetrotter.  Jedná se o odvážný vzhled podlahy, která je určena pro moderně smýšlejícími zákazníky, kteří mají chuť pořídit si něco extravagantního, neotřelého do svého městského bydlení.

O kráse laminátových a dřevěných podlah Parador se přesvědčíte v Asko showroomu na www.showroom-asko.cz.

Na Pankráci 30 A, Praha 4
Otevírací doba Po-So  od 9.30 – 18.00 h
Zdroj: Showroom ASKO
Vložil: Tisková zpráva, 16.05.13 10:35
Návštěvnost: 3380 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.