Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Archtiles představují Twin System pro keramické dlažby na terasách
Archtiles představují Twin System pro keramické dlažby na terasách

Díky nepřetržité inovaci technologií se technické vlastnosti slinutých dlaždic posunuly na takovou úroveň, že dlažby na terče lze bez problémů možné používat i v našich klimatických podmínkách, a to téměř BEZ ohledu na míru zátěže. Bod zlomu dlaždic se v tloušťkách 14-15 mm a 20 mm posunul do velice bezpečných hodnot a nová technologie CASALGRANDE PADANA TWIN je ještě o kus dál.


TWIN - systém využívá kompletní výrobní škálu výrobce CASALGRANDE PADANA, což umožňuje například použít stejný materiál do interiéru i exteriéru. V nabídce jsou materiály napodobující kameny, stěrky kovů, dřeva a další. TWIN systém tvoří dvě k sobě slepené dlaždice, které jsou na přání vyztuženy skelnou sítí.Ta zaručuje pevnost a odolnost materiálu, výrazně potlačuje křehkost a tím možnost prasknutí dlaždice. I kdyby k  jejímu prasknutí přece jen došlo, je skelná síť zárukou, že dlaždice může dál bez problému sloužit až do výměny. Eliminuje tedy riziko zranění o ostré hrany dlaždice.

> více o TWIN SYSTÉMU
Zdroj: Archtiles s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 30.04.13 14:00
Návštěvnost: 4894 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.