Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Tork – ideální partner pro hygienická řešení vašich projektů
Tork – ideální partner pro hygienická řešení vašich projektů

Říká se, že dokonalost je skrytá v detailu. A také, že úroveň národa poznáte podle toalet na veřejných místech. Proto víme, že i zdánlivé maličkosti, jako jsou jednotlivá řešení v oblasti osobní hygieny, mohou hrát významnou roli v celkovém dojmu z návštěvy jakékoliv budovy nebo domácnosti.

Každý návštěvník hotelu či restaurace ocení, když architekt nebo designér myslí na funkčnost zařízení v koupelně nebo na WC, a když tato zařízení dokáže citlivě zabudovat do interiéru tak, aby vše tvořilo harmonický celek . Estetický dojem a funkčnost tu jdou ruku v ruce a značka Tork jej plně respektuje a ctí. Své výrobky vyvíjíme s ohledem na maximální funkčnost a prvotřídní kvalitu materiálu a záleží nám na jejich harmonickém splynutí s interiérem. V neposlední řadě dbáme na estetické kvality produktů, takže se dá pouze s malou nadsázkou říci, že návštěva toalety vybavené řadou Tork Elevation může být skutečně povznášejícím zážitkem.Spolupráce se studiem Thomas Meyerhoffer
Protože značka Tork  neustále drží krok se současnými trendy v designu, neváháme oslovit zavedená studia. Například ve studiu Thomas Meyerhoffer pro nás designéři vytvořili kompletní řadu zásobníků , která posléze získala ocenění Red Dot Design Award.
V tomtéž studiu vznikl také senzorový zásobník na pěnové mýdlo, který nejen že vypadá skutečně elegantně, ale je také velmi šetrně naprogramován: jedna náplň vydrží 2500 umytí rukou.
Designovou řadu našich produktů se chystáme dále rozšířit – v  tomto roce  převzala společnost SCA Hygiene Products a její značka Tork evropské aktivity doposud konkureční značky společnost Lotus Profesional, a od této spolupráce si také slibujeme mnohé.

CAD data

A abychom ještě více usnadnili spolupráci naší firmy s architekty a designéry, nabízíme všechny naše produkty v datech pro projekční program CAD. Je tedy velmi snadné zakomponovat naše produkty do jakýchkoliv projektů a vizualizací.

Ekologie v praxi
Stejně, jako nám záleží na harmonickém splynutí našich produktů s prostředím budovy, zajímá nás také trvale udržitelný rozvoj života na Zemi. Papír, který je základem našich produktů, vyrábíme ve vlastních továrnách pouze z certifikovaných zdrojů. Spolu s výrobními technologiemi neustále hledáme způsoby, jak minimalizovat odpady a jak co nejméně zatěžovat životní prostředí.

Během pár dní naleznete výrobky TORK volně ke stažení také na Archiwebu v sekci Download.
Zdroj: Tork, SCA Hygiene Products, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 16.04.13 09:15
Návštěvnost: 2381 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.