Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Archtiles představují luxusní mozaiky Mosaico+ CRONO
Archtiles představují luxusní mozaiky Mosaico+ CRONO

Giorgetto Giugiaro je jeden z nejuznávanějších italských designérů. Je autorem kabátu mnoha automobilových legend. Mimo aut se věnuje i  průmyslovému designu, spolupracuje s firmami Seiko, Nikon, Apple, Swatch atd. Hlavním oborem jeho působnosti však zůstávají automobily. Podepsal se pod desítky studií i sériových návrhů.

Glorgetto Giufiaro se narodil v Garesiu jako syn malíře náboženských obrazů. Sám chtěl být malířem a umění proto také studoval. V sedmnácti ho ještě jako mladíka objevil lovec talentů od Fiatu a Giorgetto na jeho nabídku přikývl.  "Nahlodal mě už náš profesor ve škole, když mi říkal, že umělci často hladovějí a že mi tedy doporučuje využít talent na kreslení v jistějších disciplínách", vzpomíná Giugiaro. V roce 1959 přešel do známé designerské firmy Carrozzeria Bertone. V únoru 1967 založil vlastní společnost Ital Styling, z níž se brzy stal známý Ital Design.

NOVACrono


NOVACrono nabízí hned několik možností uspořádání mozaik od čtverečkované až po zkosené linie.
Tak jako u NOVACrono i zde můžete vybírat z 10 standardizovaných barev. Další výhodou produktu CRONO od Výrobce Mosaico+ je možnost kombinovat vícerobarev.
NOVACronoNOVACronoNOVACronoNOVACrono

PULSARCrono


Každá varianta uspořádání mozaiek působí navenek velmi honosně a splňuje představy o moderním luxusním stylovém interiéru. Pochlubte se i  kolemjdoucím, protože PULSARCrono může být i v exteriéru.
Další výhodou kolekce PULSARCrono je možnost pokládky mozaiky na podlahu, avšak jen do lehce zatížených komerčních prostor.
PULSARCronoPULSARCronoPULSARCrono

Zajděte se na ně podívat do showroomu Archtiles , Dělnická 12, 7. patro, Praha Holešovice.

Zdroj: Archtiles s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 03.04.13 10:15
Návštěvnost: 5213 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.