Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
CINEMA 4D Visualize - 30% sleva
CINEMA 4D Visualize - 30% sleva

3D modelovací, vizualizační a animační software CINEMA 4D Visualize si do 31.3.2013 můžete pořídit s výraznou slevou 30%.

Chcete začít tvořit fotorealistické vizualizace či animace? Vylepšit vzhled výstupů z vašich CAD aplikací? Pracovat v českém uživatelském rozhraní, využívat českou podporu a stát se součástí široké uživatelské komunity u nás? Nyní máte jedinečnou šanci – až do 31.3.2013 si můžete pořídit CINEMU 4D Visualize se slevou 30%, tedy za cenu 29 510 Kč bez DPH.

Proč CINEMA 4D?

CINEMA 4D patří mezi nejpopulárnější 3D modelovací, vizualizační a animační aplikace na světě. Mezi její uživatele patří velké výrobní firmy, filmová studia, architekti, ale často i malá grafická studia či grafici na volné noze. Je to možné z jednoho prostého důvodu - pro dané skupiny uživatelů jsou nabízeny specializované balíky za rozumnou cenu. Další informace o tomto produktu najdete na stránkách cinema4d.cz. Co je tedy CINEMA 4D?

CINEMA 4D Visualize – klíčové vlastnosti

My se dnes zaměříme na verzi CINEMA 4D Visualize, určenou pro pokročilé vizualizace a animace v oblasti produktového designu, fotografie, architektury a interiérového designu.
  • propojení na CAD aplikace
  • polygonální 3D modelování bez hranic
  • fotorealistické i skečované výstupy
  • zákres do fotografií
  • simulace osvětlení
  • knihovny materiálů a 3D objektů
  • komplexní animační systém
  • česká verze a podpora

Propojení na CAD a grafické aplikace

CINEMA 4D nabízí přímé propojení na populární stavařské aplikace jako ArchiCAD, Allplan a Vectorworks. Díky široké podpoře importních formátů (mj. např. DXF, 3ds, DAE-Collada, FBX, VRML, IGES, apod.) lze také využít data z desítek dalších CAD programů, včetně aplikací jako SolidWorks, Rhino, Inventor apod.. Samozřejmostí je úzká integrace s populárními grafickými aplikacemi Adobe, zejména aplikacemi Adobe Photoshop a AfterEffects, kdy můžete grafické výstupy precizně doladit bez nutnosti vracet se zpátky do 3D.

Česká verze i podpora zdarma

Jako jeden z velmi mála produktů v této kategorii je CINEMA 4D dostupná i v české verzi a to zcela zdarma. Navíc je přepínání mezi různými jazykovými mutacemi řešeno přímo v programu. K dispozici je i obrovské množství českých videonávodů pro začátečníky i pokročilé, které pravidelně vycházejí na portálu 3dsoftware.cz. Po zákazníky bývá příjemným překvapením i fakt, že na instalačním médiu je vždy CINEMA 4D pro platformy Windows i Mac OS X a program nepoužívá žádné hardwarové klíče ani aktivace po internetu.

Špičkové vizualizace

Fotorealismus bývá zaklínadlem všech 3D grafiků. Druhou stranou mince jsou náročné výpočty, které vyčerpají výkon i nejmodernějších pracovních stanic. CINEMA 4D nabízí perfektní mix - několik výpočetních metod, optimalizovaných pro různé typy vizualizací. Výsledkem tak mohou být naprosto dokonalé statické výstupy či animace, dosažené v rozumných časech. Součástí CINEMY 4D Visualize jsou také nástroje pro generování fyzikální oblohy, fyzikální kamera včetně podpory stereoskopického zobrazení a v neposlední řadě také Sketch and Toon, modul pro tvorbu vizualizací v podobě simulované ruční kresby. V případě potřeby lze dokupovat integrovaná vizualizační řešení jako např. V-Ray, Mental ray, Octane, a další.

Zákres 3D modelů do fotografie

Častý požadavkem, zejména u architektonických vizualizací, bývá zákres 3D budovy do skutečného prostředí. Nová CINEMA 4D Visualize proto disponuje integrovaným řešením, nabízejícím snadnou zpětnou rekonstrukci virtuální kamery z pořízené fotografie i možnost vizualizace celé grafické kompozice. Své produkty či stavby tak můžete představit v dokonalé symbióze s okolním prostředím. Ostatně - poznáte, že most na snímku níže byl do fotografie zakomponován dodatečně?

3D knihovny

CINEMA 4D není jen prostým vizualizačním nástrojem - nabízí také neomezené možnosti 3D modelování. Pro méně zdatné modeláře jsou připraveny knihovny s desítkami nejrůznějších 3D modelů, textur i materiálů, připravených k okamžitému použití.

Speciální březnová nabídka

Pokud Vás CINEMA 4D Visualize zaujala, můžete si ji mimořádně pořídit do 31.3.2013 se slevou 30% - tedy za cenu 29.510 Kč bez DPH. Kompletní informaci o programu CINEMA 4D a o této promoakci naleznete na stránkách www.cinema4d.cz.
Zdroj: Cinema 4D
Vložil: Tisková zpráva, 22.03.13 09:35
Návštěvnost: 3825 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.