Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Tekutá keramika pro perfektní spáry
Tekutá keramika pro perfektní spáry

Fugalite® Eco ZLEPŠUJEME SVŮJ ZDRAVOTNÍ STAV OCHRANOU NAŠEHO OKOLÍ PŘED VLHKOSTÍ A PLÍSNĚMI. Asi 2% z každého čtverečního metru keramického obkladu tvoří spáry, ve kterých obvykle sídlí bakterie, plísně a špína a proto nemají stejné funkční vlastnosti jako zbývajících 98%.
Existuje přes 100 000 druhů hub a plísní (IHEM – Ústav hygieny, epidemiologie a mykologie v Bruselu).

Vyplňování spár mezi obklady a dlažbami běžnými savými cementovými spárami je příčinou poškození v důsledku:
●   skvrn způsobených pohlcenými tekutinami
●   ztráty soudržnosti v důsledku chemické agrese
●   nestejnoměrného blednutí pigmentů
●   bujení plísní, hub a bakterií
●   hromadění špíny


S degradačními faktory tohoto druhu v prostředí mohou souviset zdravotní problémy obyvatel:
●   onemocnění dýchacích cest
●   alergie
●   záněty kůže

Ve vlhkých místnostech jako kuchyně a koupelny se jevy tohoto typu projevují výrazněji a intenzivněji vzhledem k vyšší koncentraci vlhkosti, vodní páry a tepla, což napomáhá jejich rozvoji.

GreenBuilding Kerakoll®  omezuje vznik nemocí souvisejících se špatnou konstrukcí budov: volba certifikovaných bakteriostatických a fungistatických materiálů jako je Fugalite® Eco zaručuje plnou hygienu a snadnou údržbu podlah a keramických obkladů.

Lékařské a vědecké oddělení firmy Kerakoll® se nepřetržitě zabývá výzkumem řešení, která by uspokojila požadavky lidí, pokud jde o život ve zdravých domech a která pečují o životní prostředí. Oddělení pracuje s výsledky nejlepších výzkumů v oboru biomedicíny, epidemiologie, pneumologie, technologie materiálů, výzkumu znečištění a jejich vlivu na životní prostředí.

OD POŽADAVKŮ UŽIVATELŮ K VÝZKUMU A VÝVOJI
Naše výrobky vznikají na základě skutečné a individuální poptávky na trhu. Tyto požadavky jsou naší inspirací. Pracujeme na nich, abychom mohli poskytnout ta nejúčinnější a nejvěrohodnější řešení. Četné výzkumy ukazují obrovský význam zajištění bakteriostatických a fungistatických vlastností spár mezi keramickými obklady pro zabránění bujení organismů škodlivých lidskému zdraví a možných příčin dýchacích obtíží, je astma, rýma nebo alergie.

CERTFKOVANÉ A PATENTOVANÉ PARAMETRY NEJLEPŠÍ ZÁRUKA PRO UŽIVATELE

Fugalite® Eco - Ekokompatibilní, certifikovaná, keramizovaná spárovací hmota.

Fugalite® Eco má technické parametry certifikované známými, evropskými výzkumnými laboratořemi, které v reprodukovaných skutečných podmínkách testují a stanovují charakteristiky výrobků, jež mají největší vliv na jejich efektivitu v reálných podmínkách používání.
Fugalite® Eco je keramizovaná spárovací hmota, certifikovaná francouzským institutem CSTB v mikrobiologické laboratoři Odboru energie, zdraví a životního prostředí, Oddělění zdraví, které reprezentuje jedno z nejdůležitějších evropských výzkumných středisek v tomto oboru.

Fugalite® Eco otevírá nové perspektivy pro zlepšení hygienické úrovně keramických povrchů:

 • Fugalite® Eco je první keramizovaná spárovací hmota, která zaručuje spojení technických, funkčních a estetických parametrů keramiky
 • Fugalite® Eco definitivně řeší estetické a funkční problémy se spárami
 • Fugalite® Eco je tekutá keramika, která zaručuje plnou homogenitu a spojitost povrchu spáry a dokonalou stejnoměrnost barvy, která se časem nemění
 • Fugalite® Eco lze omývat jako obklady, je naprosto nenasákavá a odolná proti skvrnám, po navlhčení nemění barvu
 • Fugalite® Eco je jako keramika, zcela nepropustná pro vodu, znečišťující látky a špínu
 • Fugalite® Eco má zvýšenou odolnost proti agresivním chemickým prostředkům, proto je ideální pro všechny povrchy, jak doma, tak v prostorách velmi zatížených provozem
 • Fugalite® Eco je bakteriostatická, fungistatická, hygienická a bezpečná
 • Fugalite® Eco se snadno nanáší a může se pužívat na všechny materiály a za každé situace


NEOBVYKLÁ ŘEŠENÍ DOKONALÁ HRA BAREV

Fugalite® Eco je tekutý keramický materiál, zaručující souvislé spárování pro všechny druhy keramických materiálů a skleněné mozaiky. Je dostupný ve 4 barevných kolekcích, celkem 30 různých barev, které vytvářejí prostor pro kreativitu a nejoriginálnější myšlenky, jež umožňují neobvyklá řešení a jedinečnou krásu interiérů.

Kolekce Classic – Design - Colors

Kolekce Crystal
Ze zkušenosti a tradice Swarowski Company se zrodily mikroperly recyklovaného skla, používané v kolekci krystal.

 • Fugalite® Eco Crystal v barvách bianco extrafine a neutro doplňuje kolekci barev a dodává obkladům hodnotu a luxusní cakter
 • Fugalite® Eco binco extrafine - čistota jemných skleněných mikroperel dodává keramickým obkladům hodnotu a skleněné mozaice jedinečný vzhled a zaručuje stálou čistotu a lesk povrchu
 • Fugalite® Eco neutro -  díky průhlednosti jemných skleněných mikroperel Fugalite® Eco odráží a rozptyluje světlo, a přitom odráží barvu obkladů a mozaiky, vytváří překvapivý dojem souvislého povrchu.
 • Fuga-Glitter - je velmi jemný, lesklý prášek přidávaný jednoduchým způsobem do Fugalite® Eco v požadovaném poměru podle očekáváneho efektu, který zvýrazňuje lesk a vzor obložení v neustálé hře odrazů a stínů.


PRO PERFEKTNÍ SPÁRY TEKUTÁ KERAMIKA
Fugalite® Eco je tekutá keramika, která se liší od jiných spárovacích hmot, protože představuje nikdy předtím nedosažitelnou lehkost nanášení a umývání.

●   Snadná ruční a strojní přípra
●   Neuvolňují se nepříjemné pachy
●   Snadno se roztírá
●   Dokonale vypňuje spáry
●   Možnost okamžitého vyčištění hubou a vodou
●   Naprostá nenasákavost
●   Nemění barvu
●   Čistí se jako keramika

Pro mimořádnou tvrdost lze případné zbytky a barevné stopy tekuté keramiky Fugalite® Eco, které zůstanou na povrchu, odstranit umytím speciálním vodním ekodetergentem Fuga-Soap Eco.Fugalite® Eco Vám přináší Archtiles s.r.o.

Zdroj: Archtiles s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 19.03.13 10:15
Návštěvnost: 8985 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.