Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
FAKRO Ski World Cup
FAKRO Ski World Cup

Evropští pokrývači – lyžaři se již počtvrté zúčastnili Mistrovství světa v lyžování pokrývačů IFD FAKRO Ski World Cup

Rumuni, Poláci a Slováci
byli nejlepšími závodníky na IV. mistrovství světa v lyžování pokrývačů IFD FAKRO Ski World Cup, organizovaném firmou FAKRO, která patří k předním výrobcům střešních oken na světě. Ve dnech 14. až 16. února na sjezdovkách v Jaworzynie Krynickiej o nejvyšší stupeň vítězů bojovalo sedmdesát lyžařů pokrývačů z jedenácti evropských zemí.

Další ročník světového šampionátu ukázal, že tato sportovní akce si získává čím dál více zahraničních fanoušků. Kromě Rumunů, Poláků a Slováků se zúčastnily týmy z Belgie, Holandska, Slovinska, Británie a Maďarska. V tomto roce se poprvé změnila forma setkání. Závodníci soutěžili ve třech disciplínách: slalomu na lyžích a snowboardu a jízdě na saních na sáňkářské dráze. Ze sportovní akce se pomalu rodí olympiáda zimních sportů Winter Sports Olympics.

Tento šampionát není jenom příležitostí ke sportovnímu soutěžení pokrývačů. Každým rokem je doprovázen konferencí se zástupci Mezinárodní federace pokrývačů IFD, která je patronem mistrovství. V průběhu konference zástupci Mezinárodní federace projednávali témata spjatá s technickými hledisky a strategií a na další léta, zvláště pokud se jedná o nové standardy a nové inovativní způsoby fungování. Setkání nabízí prostor k diskuzi, výměně zkušeností odborníků z pokrývačské branže.

Jak mistrovství, tak i konference se již trvale objevují v kalendáři pokrývačských akcí. Nejedná se pouze o příležitost k integraci evropského pokrývačského prostředí. Setkání přispívá rovněž k plánování společných projektů a navazování mezinárodních přátelství.

Zprávy o IV. mistrovství světa v lyžování pokrývačů IFD FAKRO Ski World Cup se objevily v odborných časopisech v Polsku, Maďarsku, Nizozemsku, Belgii, Česku a Slovensku.
Více na stránkách www.skicup.fakro.com
Zdroj: FAKRO CZECH s.r.o.
Vložil: Pavlína Drbálková, 06.03.13 09:20
Návštěvnost: 3277 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.