Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Systém LED reflektorů DISCUS Evolution získal cenu iF gold award
Systém LED reflektorů DISCUS Evolution získal cenu iF gold award

V rámci druhého předávání cen iF design awards night v BMW Welt v Mnichově byly vyznamenány čtyři výrobky společnosti Zumtobel cenou iF product design award. Systém LED reflektorů DISCUS Evolution, LED reflektor ELEVO, vestavné LED svítidlo PAN a evakuační svítidlo ONLITE PURESIGN 150 udělaly dojem na porotu svým vynikajícím produktovým designem a účinnou technologií světla.

Cena iF gold award pro systém LED reflektorů

Systém LED reflektorů DISCUS Evolution obdržel vytouženou cenu iF gold award. Celkem se o ni ucházelo 3 011 výrobků od 1 920 účastníků. Z toho bylo vyznamenáno 981 příspěvků. Ze všech nositelů ceny jich bylo 75 vyznamenáno dodatečně v rámci předávání cen cenou iF gold award.

DISCUS Evolution

Systém LED reflektorů DISCUS Evolution je výsledkem důsledného dalšího vývoje a přesvědčí optimálním souladem se světelným zdrojem a optikou. Plochý tvar reflektoru je ještě modernější a minimalističtější. Filigránový a zároveň robustní design reflektoru pochází z pera mezinárodně známého designového studia EOOS z Vídně a byl koncipován pro prezentaci zboží, které zdůrazňuje a podporuje jeho prodej.

Inovační management tepla s pasivním chlazením formou paprskovitých lamel je přitom nedílnou součástí konceptu designu. Reflektor DISCUS Evolution je dostupný s pouzdrem v černé nebo bílé barvě. Je vhodný jak pro umístění do napájecích kolejnic, tak pro přímou stropní vestavbu.

> Zde se o výrobku DISCUS Evolution dozvíte více

Zumtobel. The Light.
Zdroj: Zumtobel Lighting
Vložil: Tisková zpráva, 04.03.13 09:00
Návštěvnost: 3504 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.