Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Archtiles - Design Industry - nová technologie pro nové formáty
Archtiles - Design Industry - nová technologie pro nové formátyDíky neustálému estetickému výzkumu a inovaci produktů dpsáhly výrobky značky REFIN vyjímečně vysokých standardů po designové i technické stránce.
Značné investice do nových technologií umožnily keramičce REFIN rozšířit výrobní program o zcela nové formáty dlaždic 75x75 cm a 75x150 cm.Tento obrovský formát má za úkol zvýraznit celkový design výrobku a maximalizovat estetickou přitažlivost povrchových úprav.
Formát keramické desky 75x75 cm je největší velikostí, která může být pokládána pouze jedním technikem, takže usnadňuje manipulaci a instalaci keramické dlažby velkých rozměrů.
Formát 75x150cm je jeden z největších rozměrů, které jsou k dispozici na trhu. Zvýrazňuje texturu a grafické efekty a snižuje počet spárovacích linek. Je vhodný jak pro vnitřní prostory, tak i pro odvětrávané fasády a umožňuje různé sub-řezy.


Zdroj: Archtiles a.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 25.02.13 10:30
Návštěvnost: 4529 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.