Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
SOLODOOR má na webu speciální sekci pro komunikaci s architekty
SOLODOOR má na webu speciální sekci pro komunikaci s architekty

Společnost SOLODOOR, přední výrobce interiérových dveří a zárubní, otevřela na svých internetových stránkách speciální sekci určenou architektům a projektantům. Tato nová služba přináší možnosti rychlé a efektivní komunikace s klienty při návrzích nových dveří pro interiér. Zároveň umožní nabídnout klientům dveře a zárubně SOLODOOR za výhodných cenových podmínek (se slevou) a přitom ještě získat provizi.

Pro získání bezplatného přístupu k těmto výhodám stačí registrace na http://www.sestavsidvere.cz/cs/registrace-architekt/.
Speciální sekce pro architekty a projektanty navazuje na naše internetové aplikace „Konfigurátor dveří“ a „Vizualizace dveří“, které jsou bez registrace plně k dispozici.Konfigurátor dveří
Dovoluje do detailu ladit se zákazníkem podobu dveří tak, aby vyhovovala jeho představám. Umožňuje orientovat se v široké škále modelů SOLODOOR, a vybírat různé designové varianty jejich povrchů či prosklení. Zároveň poskytuje okamžitý přehled o ceně zvolené konfigurace.

Vizualizace dveří
Umožňuje do počítače nahrát fotografii vlastního obývacího pokoje, kuchyně či ložnice a poté libovolně zkoušet, jaký model a dekor dveří s interiérem nejlépe ladí. Zcela tak odpadá nejistota, jak budou nové dveře vypadat doma. Architekt si tedy například může od klienta vyžádat fotografie a prostřednictvím počítače v několika okamžicích dotvořit variantní podoby místnosti s různými modely dveří či barevnými povrchy dekoru. To vše zasazeno přímo do reálného interiéru klienta. Další alternativou je použití aplikace jako doplňku k vlastním vizualizacím, kdy lze klientům opět předvést různé varianty dveří v projektovaných interiérech.
Registrace v sekci pro architekty a projektanty umožní využívat tyto nástroje a spolupracovat se SOLODOOR za zvýhodněných obchodních podmínek. Dovoluje totiž nabídnout klientům dveře za výhodnější ceny (obdržíte slevu) a navíc za každou objednávku zrealizovanou prostřednictvím systému získat provizi.

Jak to funguje v praxi:
  1.  Registrujete se v sekci pro architekty a projektanty.
  2. Obdržíte od nás unikátní přihlašovací údaje.
  3. Ve spolupráci s klientem a s využitím konfigurátoru a vizualizací vyberete optimální varianty dveří SOLODOOR.
  4. Vytvoříte v systému objednávku dveří SOLODOOR, přičemž se Vám automaticky vygeneruje unikátní slevový kupón.
  5. Tuto slevu pak využijete pro nákup dveří SOLODOOR přes internet www.solodoor.cz nebo v podnikových prodejnách SOLODOOR. Nákup přitom můžete učinit přímo Vy (kupujete pro svého klienta) nebo předat slevový kupón Vašemu zákazníkovi, který si u nás dveře koupí sám.
  6. Po uskutečnění nákupu získáváte z každého obchodu provizi.
  7. Systém zároveň poskytuje dokonalý přehled o všech dokončených i rozpracovaných objednávkách a o nárocích na provizi. Umožňuje generovat a tisknout podklady pro fakturaci provizí.
Podrobnosti k registraci a postupu při objednávkách jsou zveřejněny na http://www.sestavsidvere.cz/cs/registrace-architekt/. Věříme, že se nová sekce ve spojení s konfigurátorem a vizualizacemi stane užitečným pomocníkem při komunikaci s klienty a že dovolí nabídnout zákazníkům dveře přesně podle jejich představ!
Zdroj: SOLODOOR a.s.
Vložil: Pavlína Drbálková, 10.12.12 10:00
Návštěvnost: 3788 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.