Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Svátek dřeva představí pět jedinečných domů aneb DOMESI WOOD WEEKEND
Svátek dřeva představí pět jedinečných domů aneb DOMESI WOOD WEEKEND

Všichni, kteří se zajímají o dřevostavby a moderní architekturu ze dřeva, se mohou těšit na první listopadový víkend. Ve dnech 3. – 4. 11. 2012 si v rámci Domesi Wood Weekendu budou moci prohlédnout celkem pět staveb z dílny Architektonického studia Domesi .Další příležitost vidět stavby z NOVATOPu!


Centrem všeho dění se stane Domesi Concept House (Futura Freestyle) v Pulečném v Libereckém kraji. Moderní pojetí architektury tohoto domu se doplňuje s interiérem, který je převážně tvořen přiznanýni panely NOVATOP. Historie Futury Freestyle začala už na veletrhu Dřevostavby 2011, kde se stavěl její skelet. Následně byla postavena jako Domesi Concept House a již rok umožňuje široké veřejnosti bydlení na zkoušku nebo-li „testovací jízdu“ v moderní dřevostavbě se vším všudy.

Tento dům si v rámci Domesi Wood Weekendu budou moci návštěvníci prohlédnout mezi 10 a 17 hodinou nejen zvenku, ale i zevnitř. Po 17. hodině budou mít přímo na místě jedinečnou šanci popovídat si neformálně s oběma architekty, Václavem Zahradníčkem a Pavlem Horákem, koupit si knížky o dřevěné architektuře a interiérové doplňky z dílny Domesi Design.

Více informací o možnosti jak si Futuru Freestyle v Pulečném pronajmout/ vyzkoušet naleznete na www.domesiconcepthouse.com
Kde se nachází?: 50°11’32.743″N, 14°22’51.673″E

Futura Neo se chystá na svou premiéru

Studio Domesi připravuje také jedno překvapení. Poodhalí koncept nového typového domu s pracovním názvem Futura Neo, který bude mít svou premiéru na jaře příštího roku.

Na návštěvu nejen do Pekla
Zájemci budou moci v rámci Domesi Wood Weekendu navštívit také rodinný dům v Pekle v Josefově Dole. Zvenčí si pak budou moci prohlédnout další tři domy, které společnost Domesi v tomto regionu postavila, jednu v Roprachticích u Semil a další na Českolipsku v obcích Prysk a Cvikov. (Dům v obci Prysk je také postaven z panelů NOVATOP.)

Pro další informace kontaktujte organizátora akce: Domesi/ Prodesi: Petra Wagnerová, p.wagnerova@prodesi.cz, tel.: 607/104 354
Zdroj: AGROP NOVA a. s.
Vložil: Pavlína Drbálková, 31.10.12 09:40
Návštěvnost: 5827 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Katalog
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.