Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Soutěžte o zateplení svého domu na www.spickovezatepleni.cz
Soutěžte o zateplení svého domu na www.spickovezatepleni.cz

Na nových webových stránkách www.spickovezatepleni.cz se můžete zúčastnit soutěže o zateplení domu v hodnotě 60 000 Kč. Stránky spustila společnost LB Cemix, s.r.o., zabývající se výrobou zateplovacích systémů, omítkových a maltových směsí a dalších stavebních hmot, které využijete při zateplení svého domu.

Na nových webových stránkách snadno a rychle naleznete informace o vhodném zateplovacím systému pro váš dům. Abyste nemuseli ztrácet čas hledáním vhodné stavební firmy, stačí vyplnit kontaktní formulář a společnost LB Cemix vám zprostředkuje kontakt se stavební firmou z vašeho regionu. Zdarma vám doporučí vhodný zateplovací systém a připraví nabídku na míru vašemu domu i možnostem.

Všichni, kteří na stránkách www.spickovezatepleni.cz vyplní své kontaktní údaje a odešlou tak dotaz k zateplení svého domu, se také automaticky zařadí do losování, z něhož v listopadu vzejdou 3 vítězové. Ti získají materiál na zateplení svého domu dle vlastního výběru.

Výhry v soutěži o zateplení domu:
   3x - materiál na zateplení domu dle vlastního výběru za 20 000 Kč

Na webu www.spickovezatepleni.cz naleznete kromě přehledu zateplovacích materiálů Cemix také schémata s vizualizací správně provedeného zateplení, referenční projekty, odpovědi na nejčastější otázky nebo přehled více než 400 dodávaných barevných odstínů fasád.

Doposud byli zájemci o zateplení zvyklí jít přímo do stavebnin nebo ke stavební firmě, kde jim mnohdy nejsou schopni poskytnout požadované informace a investoři pak odchází s materiálem, který nemusí být pro jejich projekt tím nejvhodnějším. Na našem webu www.spickovezatepleni.cz se jim při vyplnění kontaktního formuláře ozve přímo odborník ze stavební firmy, který jim kvalifikovaně dokáže poradit.
Zdroj: LB Cemix, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 25.09.12 06:00
Návštěvnost: 2913 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.