Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Zjistěte, jak bude vypadat vaše nová střecha
Zjistěte, jak bude vypadat vaše nová střecha
Ruukki představuje nový návrhový nástroj, který pomůže zákazníkům lépe vybrat střešní krytinu.
V segmentu ocelových (plechových) krytin je jednou z předních evropských společností Ruukki, dříve známá pod značkou Rannila. Hlavním krédem tohoto finského výrobce střešních systémů je poskytnout zákazníkovi kvalitní produkty a služby, které pomohou při stavbě či rekonstrukce rodinného domu zcela zapomenout na starosti běžně související právě s výběrem a instalací nové střešní krytiny.

Proto Ruukki na svých internetových stránkách www.ruukkistrechy.cz představila nový nástroj "Navrhněte si střechu snů". Tato aplikace umožňuje potenciálním zájemcům o střešní krytiny zjistit, jaké je portfolio střešních produktů této společnosti a jednoduchou formou si prohlédnout konkrétní střešní krytiny v různých barvách na odlišných typech rodinných domů. Zákazník tak získá jasnou představu, jaké typy střešních krytin a doplňků budou na jeho domě vypadat nejlépe."Nástroj Navrhněte si střechu snů od společnosti Ruukki slouží jako vizuální pomůcka a poskytuje poměrně realistický obraz toho, jak vypadají profily Ruukki na různých typech rodinných domů. Rozdíly jsou samozřejmě nejen v barvách, ale také ve tvarech. Nástroj tak značně usnadňuje rozhodnutí o koupi výrobku,"
říká Mika Autio, Marketing Development Manager oddělení střešních krytin v Ruukki.

Potenciální zákazník si může vybrat typ domu a střechy z nabízených možností ve vizualizačním nástroji. Dále barvu doplňků, požadovaný typ krytiny a také barvu okapového systému a střešní krytiny. K dispozici je celá škála modelů a barevných odstínů z portfolia společnosti Ruukki. Pro celkové dokreslení návrhu můžete volit také barvu vnějších stěn domu. 

Vyzkoušet si tento nástroj můžete na www.ruukkistrechy.cz/Navrhnete-si-strechu-snu

V současné době můžete také využít výrazného snížení ceníkových cen vybraných střešních krytin a získat tak 10 let záruky zdarma. Jedná se vlastně o "záměnu" povrchových úprav, kdy např. za cenu střešní krytiny Monterrey Plus s povrchovou úpravou Purex a zárukou 40 let získáte model Monterrey Premium s povrchovou úpravou Pural Matt a zárukou 50 let. Více informací na www.ruukkistrechy.cz
Zdroj: RUUKKI
Vložil: Tisková zpráva, 24.09.12 06:00
Návštěvnost: 3547 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.