Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Českomoravský cement získal Zlatého Permona pro rok 2011
Českomoravský cement získal Zlatého Permona pro rok 2011

Začátek jara přinesl společnosti Českomoravský cement, a.s., nástupnická společnost významný úspěch v oblasti bezpečnosti. Společnost může být hrdá na to, že pro rok 2011 získala významné báňské ocenění za bezpečnost v hornictví ZLATÝ PERMON. Ocenění se uděluje od roku 2002 a Českomoravský cement se může s touto cenou pochlubit již podruhé.

Zlatý Permon se uděluje subjektům, podléhajícím dozoru Státní báňské správy České republiky, jako projev uznání za dosažení vynikajících výsledků v oblasti bezpečnosti práce. Společnost cenu získala v kategorii – povrchový lom s více než 50 zaměstnanci. Jako hlavní hodnotící kritéria pro toto ocenění byly: počet pracovních úrazů (včetně dodavatelských organizací), počet mimořádných událostí, roční výše těžby a roční výše vytvořené finanční rezervy na sanační a rekultivační práce, to vše pro léta 2010 a 2011.

Ocenění Zlatý Permon slavnostně předal dne 12.4. 2012 v cementárně Mokrá osobně Ing. Ivo Pěgřímek, předseda Českého báňského úřadu do rukou Ing. Jana Hrozka, předsedy představenstva společnosti Českomoravský cement.

Zlatý Permon je pro společnost Českomoravský cement rozhodně další výzvou odvádět i v následujících letech vysokou kvalitu práce, a to nejen v oblastech bezpečnosti práce.
Zdroj: Českomoravský cement, a.s
Vložil: Pavlína Drbálková, 18.04.12 07:20
Návštěvnost: 4751 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.