Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nové metalické nátěry a netradiční omítky Ceresit
Nové metalické nátěry a netradiční omítky Ceresit

V moderní architektuře nejsou tradiční materiály jediným zdrojem inspirace. Stále více jsou používány lesklé prvky představující nejnovější dynamicky se měnící trendy ve stavebnictví. Řada Ceresit VISAGE nabízí široký výběr kovových, lesklých a zářivých barev, které promění každý nápad v jedinečný výsledek.

Speciální luminiscentní omítky pro vnitřní i vnější použití Ceresit CT 730 VISAGE vytváří neobyčejný, ve tmě zářící, vzhled. Omítku je vhodné použít například pro detaily a informační obrazce v komunikačních prostorách veřejných budov – např. pro označení směru únikových cest v podzemních garážích, nákupních centrech apod. Omítka umožní do plochy stěny zapracovat ornamenty, reklamní sdělení nebo zvýraznění architektonických prvků. Intenzita luminiscenčního efektu je podmíněna existencí světelného zdroje a jeho silou. Vlastní emise světla je samozřejmě časově omezena, podobně jako je tomu i u jiných běžných výrobků s tímto světelným efektem.Ceresit CT 740 VISAGE široký výběr kovových lesklých, zářivých barev, zdokonalená technologie navíc zajišťuje dlouhotrvající efekt. Nátěr Ceresit CT 740 má nízkou nasákavost a je určen pro uzavírací ochranné nátěry fasád z tradičních nebo minerálních omítek a betonových konstrukcí. Metalické povrchy již nejsou využívány pouze v průmyslových budovách, ale objevují se i v obytných budovách. Stříbrné, hliníkové nebo zlaté prvky tradičně používané v kombinaci se sklem jsou stále častěji kombinované s betonem a dřevem. Díky nátěrům řady VISAGE se stříbrnými, zlatými a hliníkovými odstíny jsou fasády originální a nevšední.Zaujal-li vás design opálu, stačí použit opálový nátěr se zářícím efektem Ceresit CT 750 VISAGE. Kvůli průsvitnosti laku je konečný vzhled ovlivněn barvou podkladu a aplikační metodou (štětka nebo váleček). VISAGE opál tak zajišťuje téměř nekonečný výběr barevných variant.

Podrobný přehled omítek a nátěrů CERESIT VISAGE je k dispozici na stránkách www.ceresit-visage.cz. Na uvedeném portálu najdou zájemci i aplikaci, která pomáhá vytvořit vhodnou barevnou kompozici pro návrh fasády a která umožňuje vybrat si z připravených barevných schémat a následně je aplikovat na model hotové stavby. Nechybí ani teoretické informace pro vhodný výběr kombinace barev.
Zdroj: Henkel ČR, spol. s.r.o.
Vložil: Pavlína Drbálková, 21.11.11 10:45
Návštěvnost: 8187 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.