Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
„Krása se svědomím“: Motto nové kolekce World Collection dřevěných podlah Kährs inspirovaných exotickými dřevinami
„Krása se svědomím“: Motto nové kolekce World Collection dřevěných podlah Kährs inspirovaných exotickými dřevinami
Kouzlo exotických dřevin a ochrana životního prostředí jdou ruku v ruce s novou kolekcí exkluzivních dřevěných podlah Kährs World Collection
Kolekce Kährs World - dekor Chili
Ekologické výrobní postupy, používané materiály a trvale udržitelný rozvoj - důležitá témata, na která je v dnešní době kladen stále větší důraz. Příkladem mezi odpovědnými firmami může být švédský výrobce dřevěných vícevrstvých podlah Kährs, pro kterého je ochrana životního prostředí a ohleduplnost ve výrobě základní filozofií. Firma AB Gustav Kährs se dřevěnými podlahami zabývá již od roku 1935, kdy získala patent na výrobu právě vícevrstvých dřevěných parket. A nejen vícevrstvá konstrukce, která je k životnímu prostředí ohleduplnější než masivní podlahy, ale také výrobní postupy a používané materiály jdou ruku v ruce s myšlenkou ekologie a udržitelného rozvoje. Kährs je průkopníkem v této oblasti, v roce 1948 navíc jako první ve svém oboru zavedl výrobní postup bez výskytu ředidel.

Ochrana životního prostředí, ohleduplnost a odpovědnost při výrobě doprovázejí tohoto švédského výrobce až dodnes. Proto základním "mottem" kolekce Kährs World Collection je "Krása se svědomím", tedy vyrábět krásné a kvalitní podlahové krytiny s co nejnižším negativním dopadem na životní prostředí. A to se výrobci podařilo. World Collection zahrnuje jeden dekor z exotické dřeviny jarrah a šest nových krásných dekorů s odstíny exotického dřeva. Všechny nové dekory vypadají, jako by byly vyrobeny z exotického teaku nebo merbau, jejich výroba však byla šetrnější a základní surovinou se stal švédský dub.

Kolekce Kährs World - dekor Nutmeg
Výrobce Kährs, jehož podlahy na český trh výhradně dováží společnost Kratochvíl parket profi, dokázal všech šest dubových dekorů namořit tak, že jsou k nerozeznání od exotických dřevin. Originální jsou také názvy jednotlivých odstínů, autoři se u nich nechali inspirovat exotickým kořením. 1lamelový vzor naleznete u dekorů Cayenne a Coriander, 2lamelový u Chili a Nutmeg a 3lamelový vzor pak u dekorů Habanero a Cardamom. Povrch palubek, mořených do sytě medových až červenohnědých odstínů, chrání vrstva saténového laku. Jedná se o třívrstvé palubky tloušťky 15 mm. 1lamelové palubky dekorů Cayenne a Coriander mají rozměr 1 800 x 130 mm, zbývající čtyři pak 2 423 x 200 mm.

Dekory v odstínech exotických dřevin vyniknou v moderním i tradičním interiéru, každou místnost příjemně rozzáří díky svým živým barvám a dodají jí honosný vzhled. Krytiny jsou z výroby uzpůsobeny pro pokládku plovoucím způsobem, všechny jsou vybaveny zámkovým spojem Woodloc®. Nicméně je možné krytinu, například při pokládce na podlahové vytápění, k podkladu přilepit i napevno.

Náhrada exotických dřevin za evropskou dřevinu dub přispěla také k příznivější pořizovací ceně, 1 m² včetně DPH pořídíte v závislosti na výběru dekoru již od 1 680,- Kč. Nejen tyto dekory z kolekce Kährs World Collection pořídíte u obchodních partnerů KPP anebo v prodejnách specializované maloobchodní sítě 1 FLOOR. Přehled prodejců včetně dalších informací o podlahových krytinách naleznete na www.kpp.cz a www.1floor.eu.

Virtuální showroom Kährs
Nevíte si rady s výběrem toho "pravého" odstínu dřevěné podlahové krytiny? Vyzkoušejte nový vylepšený virtuální showroom Kährs, který najdete na www.kpp.cz. Zde můžete vzájemně kombinovat až 125 různých druhů podlahových krytin s řadou barevných odstínů stěn i nábytku, a to ve 24 virtuálních 3D interiérech. Showroom nabízí více než 2 milióny různých kombinací interiérů, můžete si zvolit nábytek dle vašeho vkusu, stěny a podlahové krytiny v různých dezénech, stylech i barvách. K rychlému výběru vhodného dekoru pomůže automatický filtr, ve kterém lze předem navolit druh dřeviny, barevný odstín, počet lamel či povrchovou úpravu.
Do showroomu vstoupíte zde.
Zdroj: Kratochvíl parket profi, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 04.11.11 06:00
Návštěvnost: 4497 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.