Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Schüco Demotruck se rozjíždí 12. září a nabídne řadu zajímavostí
Schüco Demotruck se rozjíždí 12. září a nabídne řadu zajímavostí
10denní prezentace na téma hliníkových systémů a přiblížení programu Premium Partner
Společnost Schüco, světová jednička v oblasti opláštění budov, zve všechny zájemce o novinky a informace ze sortimentu hliníkových oken, dveří i fasádních a solárních systémů na Schüco Demotruck, 10denní roadshow po celé ČR. Pohyblivý showroom v podobě luxusně vybaveného demotrucku nabídne prezentaci inovativních produktů letošního roku, představených mimo jiné na stavebním veletrhu BAU v Mnichově, i stávajících hliníkových systémů značky Schüco. "Cílem zářijové tour je kromě prezentace novinek a předností hliníkových profilů také přiblížení nového programu Premium Partner, který zaštiťuje síť našich ověřených prodejců," vysvětluje Petr Herynek, marketingový ředitel firmy Schüco pro ČR, a dodává: "Všech devět partnerských firem, které se do projektu Premium Partner zatím zapojily, představují spolehlivý zdroj informací a služeb při dodávce hliníkových oken a dveří jak pro odborníky z řad architektů a stavebních firem, tak pro zainteresovanou širokou veřejnost i koncové uživatele." Demotruck tak v termínu 12. - 23. září 2011 uskuteční celkem 10 celodenních zastávek po celé ČR.

Přehled zastávek:
12. 9. 2011 Teplice Areál společnosti Marpo
13. 9. 2011 Liberec Areál společnosti Brex
14. 9. 2011 Jičín Areál společnosti PFT
15. 9. 2011 Jirny Areál společnosti Sipral
16. 9. 2011 Praha Schüco International KG
19. 9. 2011 Jihlava DAFE - PLAST
20. 9. 2011 České Budějovice - Borek PROTON - Areál Stavebniny Šťastný
21. 9. 2011 Střelice H.A. Technik
22. 9. 2011 Zlín OKNO HOLDING - Velké Kino Zlín
23. 9. 2011 Orlová Poruba Jaroš CZ

Na každé zastávce budou na zájemce čekat zástupci firmy Schüco i jednotlivých exkluzivních partnerů, kteří zainteresovaným návštěvníkům - laikům i profesionálům - poskytnou kompletní informace k hliníkovým systémům a odpovědí na jejich dotazy. Chybět nebude představení například hliníkového systému Schüco AWS 90.SI+, prvního hliníkového okenního profilu s hodnotami tepelné izolace na úrovni pasivních domů, průkopnických dveřních a fasádních systémů, referenčních objektů, možností v oblasti automatizace či efektivního získávání, využívání a především také šetření energie. Prezentace budou probíhat vždy v době od 9:30 do 16:30. Na konci každého dne proběhne losování o hodnotný dárek.

Pro více informací navštivte www.schueco.cz anebo www.premiumpartner.cz.

Zdroj: Schüco International KG
Vložil: Tisková zpráva, 07.09.11 16:30
Návštěvnost: 6340 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.