Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Padnoucí a svébytné doplnění jakýchkoli kanceláří
Padnoucí a svébytné doplnění jakýchkoli kanceláří

Pokud si při představě výzdoby kanceláří vzpomenete jen na blednoucí kalendáře a reklamní plakáty partnerů nebo sponzorů podniku, vězte, že je tu i jiná cesta. Stačí nápaditost a rozhodnost jednoho ze zaměstnanců a do několika dnů mohou i všichni ostatní pracovat v pestřejším prostředí. Není pravdou, že zpestření hledají jen kreativci. Ve všech podnicích, zvlášť v jejich kancelářských prostorách, je vždy místo pro nápadité řešení. Společnost Holcim, (Česko) je dokladem toho, že předchozí řádky nejsou pouhou teorií.

V Holcimu si pro své nově zrekonstruované kanceláře zvolili fotografie moderní architektury, které ladí jak s celkovým zaměřením společnosi, tak i se stylem interiéru. Díky portálu www.obrazynamiru.cz bylo možné pohodlně vybrat vhodné motivy a doplnit interiér, který je od základu postavený na jednoduchosti a firemních barvách - bílé, červené a černé.  Díky obrazům dostává prostor další rozměr a dynamiku.

Nabídka dekorací nabízených na www.obrazynamiru.cz se neomezuje pouze na obrazy, pro velké prostory jsou v nabídce fototapety, a to jak klasické papírové, tak moderní samolepící a vypínané textilní. Výběr motivů nahrává všem možným směrům podnikání - naleznete fotografie přírody, zajímavé portréty, fotografie potravinářských produktů i detaily strojů a technických zařízení. Snadno si tak vyberou lékaři, potravinářské závody, textilní podniky i strojírenské závody. Stačí jen chvíli posedět u počítače, zvolit téma, vhodné provedení a rozměry.
 
Léto a doba dovolených je ideální dobou na rekonstrukce a obměnu dekorací, a tak pokud i vy dostanete nápad, jak byste kancelář vyzdobili, aby se vám v ní lépe a veseleji přečkal nadcházející podzim a zima, web www.obrazynamiru.cz vám podá pomocnou ruku a nabídne to pravé řešení. Dodání zvolené dekorace je možné do sedmi pracovních dnů.
Zdroj: www.obrazynamiru.cz
Vložil: Tisková zpráva, 22.08.11 08:00
Návštěvnost: 4654 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.