Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Modrá akustická impregnovaná deska Rigips zajistí ticho už i <NOBR>v koupelně</NOBR>
Modrá akustická impregnovaná deska Rigips zajistí ticho už i v koupelně

Modré akustické systémy Rigips si své místo v domácnostech i komerčních prostorech již obhájily. Sádrokartonové systémy se speciální deskou výrazně snižují hluk z ostatních místností nebo sousedících bytů. Poslední novinkou na trhu je modrá akustická deska i do každého vlhkého prostředí.  Nová deska spojuje tři stavební požadavky v jednom výrobku – akustiku, protipožární odolnost a impregnaci do vlhkého prostředí.

Akustické sádrokartonové konstrukce se používají v nové výstavbě i při rekonstrukcích.
Dosud nebylo možné je používat do prostor se zvýšenou vzdušnou vlhkostí. S novou deskou však tato bariéra padá. Akustická sádrokartonová deska je již z výroby impregnovaná, takže dokáže odolat i vzdušné vlhkosti bez obav z plísní. Pomocí modrých akustických systémů lze už i z koupelny vytvořit tiché oddechové místo. Zároveň se tímto řešením snižuje i hladinu hluku, která z koupelny vychází, např. při dětských hrách.

Modrá akustická sádrokartonová deska je vyrobena podle speciální receptury. Má vhodně zvolenou hustotu jádra, kterou tvoří upravená sádrová krystalická struktura se specifickými tlumicími vlastnostmi. Díky svému unikátnímu složení dosahuje deska vysokých akustických kvalit. Již v základní verzi je dodávána v protipožární úpravě, tudíž je vhodná i pro konstrukce s požadavkem na požární odolnost.

Znamená to, že poslední inovace v sobě obsahuje všechny potřebné vlastnosti pro montáž konstrukcí bez jakéhokoliv omezení. Stavební deska kombinuje akustické vlastnosti, protipožární odolnost i impregnaci do vlhkého prostředí.

Akustická deska se používá pro montáž sádrokartonových konstrukcí pro vnitřní i mezibytové příčky, podhledy a předstěny v interiérech bytů, rodinných domů i komerčních prostor.Konstrukce, ve kterých bude použita modrá akustická impregnovaná deska, lze postavit i do vlhkých prostor.
Modrá akustická protipožární impregnovaná deska MAI (DFH2) se dodává v tloušťce 12,5 mm a délce 2 000 mm.

Centrum technické podpory Rigips, tel. 724 600 800, e-mail: ctp@rigips.cz, www.rigips.cz, www.modreticho.cz
Zdroj: Rigips, s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 18.07.11 11:40
Návštěvnost: 8258 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.